Tuomiot Jumala ym Profeetta pastori j Pasanen puhe virossa Kuressaare
https://youtu.be/mH_E1ugtYyk
Ei ole menesyyttä
Anonyymi-ap
6
367
Vastaukset
- Anonyymi
Ajasta 51.50 eteenpäin puhujana Profeetta Jari Pasanen
- Anonyymi
Profeetta eli narsistisinen paskanpuhuja.
Ei ole jumalaa mihin voisi uskoa.
Aamen.- Anonyymi
Vihapapparainen ei käy täysillä!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Vihapapparainen ei käy täysillä!
Ja vielä profeetta? Hah ei helvetti mitä paskaa :D Ja jotkut oikeesti uskoo
- Anonyymi
Totta kai jotkut uskovat, usko ei ole joka miehen sanoo kirja.
Sen sijaan toisten ihmisten alistaminen, nöyryyttäminen ym. tuntuu olevan jokamiehen oikeus.
Sitten siihen profetiaan, jatkakaa samalla mallilla jonka olette jo oppineet kouluissane.
Vielä kerkiätte.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja17322299Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant749506Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.297490Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va806335SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1825980Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot344976HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.1084636Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1014386Pekka Visuri: "Suomen on aika irrottautua Ukrainan sodasta"
Slava Ukraina-mölinät eivät enää auta. Ukraina on sotansa hävinnyt. Nyt tarvitaan poliittista selvänäköisyyttä, reaalipo872070Marin vetäs lopullisesti maton alta hallitusyhteistyöltä Kepun kanssa
Kurvinen on jo ennättänyt kommentoimaan, ettei Kepu ole koskaan enää kiinnostunut vasemmiston kanssa hallituspaikasta, k801367