Hyvännäköisiä asiakkaita

Ujokin tytöntyllerö saa työpäiviinsä silmänruokaa hyvännäköisistä asiakkaista,piristätte päivääni,kiitos ja toivon lisää lämpimiä päiviä... ;)
31247
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tuo ajatuksesi on asiakaspalvelua parhaimmillaan, kiitos... =)

Äänestä

kuis nyt on mennyki oma ammatinvalinta poskelleen, kun ei oo tota tullu ajoissa ajatelleeks

Äänestä
  • Sitä vaan menee niin hämilleen, että sekoaa rahoissa ja korteissa...en kyllä tahallaan ketään piinaa, vaikka oliskin tosi tosi namu ja mieli tekis...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


m m mmm kirjoitti:

Ujokin tytöntyllerö saa työpäiviinsä silmänruokaa hyvännäköisistä asiakkaista,piristätte päivääni,kiitos ja toivon lisää lämpimiä päiviä... ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu