Mikään ei olisi Suomelle parempi Presidentiehdokas

kuin sellainen, jolla on toinen puoli naamasta musta ja toinen valkoinen, sillä olisi määrittelemätön seksuaali-identiteetti, siltä olisi maailmanpolitiikka mahdollisimman kateissa, sillä olisi 30 cm kumikyrpä keskellä otsaa.

Kallupeissa tämä hybridi johtaisi 75% muita ehdokaita.
3115
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Pekka Haaviston kannatuspiikki oli täysin laskelmoitu juttu. Suomeen syntyi sellainen sukupolvi jotka ovat nilkoista korviin tatuoituja, monivärinen tukka, naama täynnä lävistyksiä, sekainen sukupuli-identiteetti. Kun tämä ikäluokka ja älynluokka tulla tupsahti äänestysikään niin kettä muuta ne voisivatkaan kannattaa kuin kunnon homoa, varsinkin kun Pekka ajoitti ehdokkuutensa juuri tuohon saumaan.
Se kun on niin ihguuuu....

Äänestä
  • 😍😍😍😋😋😋😋😍😍😍

    ❤️ ­­N­­y­­­m­­­f­o­­­m­­­a­­­a­n­­­i -> https://ye.pe/finngirl21#17864749g

    🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞

    Äänestä

Osaamisella ei ole mitään merkitystä. Pääasia, että olet yksi meistä.😅🤣😂🤣😅

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

kuin sellainen, jolla on toinen puoli naamasta musta ja toinen valkoinen, sillä olisi määrittelemätön seksuaali-identiteetti, siltä olisi maailmanpolitiikka mahdollisimman kateissa, sillä olisi 30 cm kumikyrpä keskellä otsaa.

Kallupeissa tämä hybridi johtaisi 75% muita ehdokaita.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu