Pelkäätkö Pekka Haaviston aiheuttavan kansainvälisen

Jos hän jäisi kiinni homoilusta vieraalla maaperällä presidenttinä toimiessaan? Maailmassa on paljon konservatiivisia maita joissa homoilua ei katsota hyvällä
3151
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

En oikeastaan. En usko häntä valittavan.

Sen sijaan pelkään sitä, että kaltaisesi ressukat luulevat edustavansa suomalaisten enemmistöä.

Äänestä

Minä olen homoillut thaimaassa enkä pelkää sitä ollenkaan.

Äänestä
  • Lopeta homoilu jo tänään. Eheydy

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Jos hän jäisi kiinni homoilusta vieraalla maaperällä presidenttinä toimiessaan? Maailmassa on paljon konservatiivisia maita joissa homoilua ei katsota hyvällä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu