Laittakaa niiden selkäpuolet vastakkain niin yllätytte taatusti.
Niistä muodostuu ystävämme Paholaisen pää tähtien ympäröimänä.
Kuva on täysin selvä....
Niistä muodostuu ystävämme Paholaisen pää tähtien ympäröimänä.
Kuva on täysin selvä....
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Lompsassa vain yksi 5e seteli joten ei ole mahdollisuutta nähdä mitä kuvia 50e seteleistä muodostuu.
Voisko joku rahamies laittaa kuvan kahdesta 50e setelistä miltä ne yhdessä näyttää?
Kiitos kiinnostuksestasi.
Viidenkympin setelien kääntöpuolet näkyvät tämän videon kohdassa 39:08:
https://www.youtube.com/watch?v=1qxJu48xq3o
Näkyy ainakin sen verran, että toisen setelin täytyy olla peilikuvana, että kuviot mätsää.
Kaikkea se mielikuvitus teetättää. Henkilökohtaisesti en edes tunne paholaista, että miltä tua mahtaisi näyttää.
Seteleiden kuvioita ja niiden sisältämää symboliikkaa ei monikaan tule ajatelleeksi.
Ne ovat kuitenkin hyvin tarkkaan harkittuja eivätkä mitään mielikuvituksen tuotoksia.
Aiheesta pamahtikin juuri JuuTupeen aihetta käsittelevä video:
https://www.youtube.com/watch?v=_L7Mil911w
Ei näy...
Antiristuksesta en tiedä mutta kun hologrammit laittaa päällekkäin ja katsoo klo 6 aikaan kesäkuun kuudentena päivänä niin hyvällä mielikuvituksella selkeä kärmeksen pää. No ei vaiskaan ei oo pakko olla kesäkuu. Käärmeen tuosta kyllä saa.
Tätä etsiessä Googlella, kun et osannut näyttää, temppu ilmeisesti onnistuu myös köyhemmiltä joilla on vain yksi 50 seteli kun käyttää peliä.
Mutta enemmän huomiota herätti se että useamman maan seteleillä saa tuon saman aikaiseksi; myös useamman vuosikymmenen vanhemmilla seteleillä.
Tätä välttääkseni mietin että pitäisikö laittaa se siru sittenkin tuohon otsaan jotta ei tarvitse näihin Saatanallisiin Seteleihin koskea?
Kaksi henkisesti sairasta ihmistä videoissa, tainneet molemmat olla psykiatrisessa hoidossa. M
Eikös dollarin seteleissä
Olekin pyramidi ja 'silmä'
Eli masoniitti-symbolit?
Voi teitä tietämättömiä 🤦♂️ Kyseessä on Jumalan kaikkinäkevä silmä ja kolmio symboloi Jumalan kolminaisuutta.
Minulla on 5 000 ruplan seteli jonka olen saanut perintönä sukuni kautta tuolta Venäjän puolelta tänne tsuhnien maahan tulleiden esi-isieni jäämistöstä. Sellaisella rahalla sai siihen aikaan ostettua Venäjältä viisi maatilaa ja sai kaupanpäällisinä Paronin arvonimen. Milloinka Viki taikka Putin kykenee korvaamaan aiheutuneiden haittatekijöiden väliaikaisen kommunismin aiheuttaman rytkytyksen joista Me jalosukuiset olemme joutuneet kärsimään jo liiankin paljon.
Kurva Putin sekä Vikki, jos ette kykene palauttamaan minun laillista oikeuttani kommunistien rosvoamaan omaisuuteeni.
Tämä ei tapahdu aivan niin kuin OP väittää mutta näillä ohjeilla saa Saatanan ilmaantumaan 50 setelistä.
1. Yksi 50 euron seteli
2. Seteli taitetaan pituussuunnassa noin Tallinan ja Tukholman kohdalta
3. Seteli laitetaan peiliä vasten
ja voila, peiliin ilmaantuu itse Saatana. Pohjanlahti on Saatanan virnistävä suu, Suomenlahti on terävä nenä ja sillan kaari on suuret sarvet.