- Pitääkö olla LGBT:nen?
- Pitääkö ÄO:n olla alle 80?
- Pitääkö olla kova alkoholin ja kaman käyttäjä?
Eli mitä kaikkea vaaditaan, että pääsee Marin-kultin jäseneksi?
- Pitääkö ÄO:n olla alle 80?
- Pitääkö olla kova alkoholin ja kaman käyttäjä?
Eli mitä kaikkea vaaditaan, että pääsee Marin-kultin jäseneksi?
Vastaukset 36
Vanhimmat
Käytännössä pitää vaan olla riittävän tyhmä, ja SDP:n jäsenkirja.
Minimizer-liivit auttavat tunnistautumisessa.
Sekä jauhon nuuskaaja.
Mitä vaaditaan että pääsee persuksi? Olen raitis enkä tykkää kitata kaljaa enkä kiljua, enkä myöskään innostu väkivaltarikollisuudesta, joten mahdollisuuteni näyttävät huonoilta. Persuthan arvostavat ennen kaikkea juopporetkuja ja väkivaltarikollisia, kuten persujen edustajat ja ehdokkaat ovat osoittaneet.
Lisää miinuksia minulle: pidän kulttuurista ja kirjastoista, noista persujen mielestä turhista rahanmenoista jotka persujen mielestä pitää lopettaa. En myöskään ole rasisti enkä vihaa homoja, joten eihän minulla taida olla mitään mahiksia persuksi? Nuoren maan kreationismi tyyliin persujen oma pressaehdokas ei myöskään yhtään innosta, vaan pikemminkin saa kavahtamaan sellaista pohjatonta tyhmyyttä.
Voivoi, en taida kelvata persuksi. Pitäisi kai ryypätä rankasti ja tuhota sillä aivot, hankkia joukko pahoinpitelytuomioita ja liittyä johonkin mahdollisimman ahdasmieliseen uskislahkoon vihaamaan kaikkea ja kaikkia, niin ehkä sitten?
Hönö eksyi puheenaiheesta.
No, siitähän hönön tunnistaa.
Onhan niitä viherkommareita varmaan muitakin raittiita?
Kerroppa miksi vedät tähän juuri persut esiin?
Onko pakkomielle.
Olet lapsellisen tyhmä demari.
Ethän sinä ole kelvannut ikinä mihinkään.
🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑
😍 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17869085W
🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞
Jaahas vai tämmöistä tänään....sulla ei näytä hellittävän pakkomielle...
Soita SDP toimistoon ja kysy kuinka pääset "Marin kulttiin".
Päivän jatkoja.
Oletko niin hölmö, että luulet yhden ja saman henkilön kirjoittavan Marinista? Siinä tapauksessa olet väärässä, sillä Marinista on kirjoitellut tänne monet oikeistolaiset kautta linjan.
Juuri näin
Ei. Vain persut ainoastaan.
Katsos kun kaikki ei nyt vaan ole persuja jotka Marinista kirjoittaa, koita nyt vaan hyväksyä totuus.
terv, kokoomuksesta.
Ei kukaan ole kaikkia persuiksi väittänytkään. Vain persuja kutsutaan persuiksi. Sinä olet persu.
Eli kokoomuslaiset on sun mielestä persuja. Kannattais mennä lääkäriin.
terv, kokoomuksesta
Ei vaan sinä olet persu. Eivät kokoomuslaiset.
Sanna Marinia lovettavat ihan tavalliset työssäkäyvät ihmiset ikään ja sukupuoleen katsomatta. Hölmö on se joka ei näe Sannan piinkovaa go-getter johtajaluonnetta ja hänen sisäistä ja ulkoista kauneuttaan. Sanna saa myös bailata ja käydä viihteellä siinä missä kaikki muutkin. Itse pystyn ainakin samaistuvaan välillä viihteelle vaihtavaan ja kohtuudella käyttävään niin kuin meidän Sanna paljon ennemmin kuin vaikka Päivi Räsäseen joka ei ole mainstream.
Ihanan sarkastista sinulta.
Suomessa yleisin syy liuotinaivosairauteen on etanoli.
Aviopuolison pettäminen vielä mukaan.
Niinkuin Hallalla.
Persuilla ei ole niinkään mikään synti se, että Jussi, persujen mestari, huoraa ja pettää vaimoaan ja siittää lehtolapsia ja sitten jopa kieltää ne. Persujenn valehteleminen on synnynnäistä
Miä pääsyvaatimuksia tänne kirjoittamisessa on?
Ei mitään, antaa tulla vaan kaikkea älyvapaata soopaa.
Vaatimuksena on aivopesty irti todellisuudesta!!!
Mitä vaaditaan perukultissa ?
Peru on maa.
Pelkkä pöljyys riittää.
Tuota kai pitäänee kutsua niiltä, jotka täällä jo yli 4 vuotta ovat Marinista jatkuvaa älämölöä pitäneet. Eli persuilta.
Pitää olla kova naimaan saadakseen tuollaisen sädekehän.
Ihan vaan sekopäisyys.
Jos on vaikka vanhaa vehnäjauhoa sitä vaan sirottelemaan niin sinne vaan
Ja aloittajako ei käytä alkomaholia?
Milloin sinun vastenmielinen jankutuksesi loppuu?
Loppui jo Marin petti äänestäjänsä