Tohtori David Martin. Kertoo totuuden koronasta .
https://positv.fi/videot/erikoisuutislahetys-covid-huippukokous-brysseli-3-5-2023/
COVID-HUIPPUKOKOUS BRYSSELI 3.5.2023 Erikoislähetys Covid-huippukokous Brysseli 3.5.2023. Puhujana
5
431
Vastaukset
- Anonyymi
Rankkaa settiä kieltämättä... Eteneeköhän toi homma vai häviääkö tuokin mies julkisuudesta
- Anonyymi
Toivottavasti ei, liian moni ansioitunut asiantuntija on kuollut koronan alettua. Tuskin luonnollisesti.
- Anonyymi
Suomen thl kopioi lääketehtaiden omia tutkimustuloksia kas kas
kokeellinen rokote oli tie selviytyä.(suojaa itsesi ja lähimmäisesi ota koronarokote)
Vuosisadan kusetus mistä jäi ylikuolleisuus surua ,murhetta,työttömyyttä. - Anonyymi
Korona on selvästikin ollut maailman laajuinen kusetus kaikkine siihen liittyvine tekijöineen.
Amerikassa nähtävästi patentin voi saada vaikka yksisarvisen soluille, mutta tieteelliset menetelmät täyttävällä menetelmällä ei ole pystytty todistamaan yhdenkään viruksen olemassa oloa eli koko virologia perustuu oletuksiin joilla ei totuuden kanssa ole mitään tekemistä.
Saksan korkein oikeus antoi 2017 tuomionsa ns. tuhkarokkovirusta koskevassa oikeuden käynnissä jossa totesi, että virusten eristämiseen käytetty soluviljelymenetelmä ei täytä tieteellisen menetelmän vaatimuksia eikä näin ollen ole todiste minkään viruksen olemassa ololle. Tämä soluviljelymenetelmä on ainoa menetelmä jolla viruksia on ns. todettu, mutta sen tieteellisyys osoittautuu heti alkumetreistä pelkkiin oletuksiin perustuvaksi sepitelmäksi, jossa mm. oletetaan potilasnäytteessä olevan virusta ennen kuin se laitetaan soluviljelmään ja sitten kun viljelmässä olevat solut alkavat hajoamaan oletetaan sen johtuvan oletetusta viruksesta.
Virologien tekemättä jättämät kontrollikokeet kuitenkin osoittavat soluviljelmän solujen hajoavan aivan samalla tavalla niitä mitenkään voimatta erottaa toisistaan, vaikka viljelmästä jätetään tämä oletettu virusta sisältävä näyte pois kokonaan. Tämä jo todistaa, että solujen hajoaminen ei johdu mistään viruksesta vaan menetelmästä jota viljelyssä käytetään. Näitä solujen hajoamisessa syntyneitä partikkeleita on sitten pidetty viruksina, vaikka ne ovat aivan normaaleja solun hajoamisessa syntyneitä partikkeleita eksomeja, vesikkelitä, ym. artifakteja.
Tietysti ihmetyttää miksi meille halutaan uskotella viruksia olevan olemassa, mutta ei tarvitse juuri muuta kuin seuraa rahaa ohjetta noudattaa niin sen mukaan tämä on puhtaasti bisnekseen perustuva toimintatapa johon kuuluu pelottelu ja uskottelu osana markkinointi taktiikkaa , jotta ihmiset saadaan tomimaan niin kuin halutaan heidän toimivan.
Toinen asia joka liittyy rokotteisiin on se, että rokotteilla ei tarvitsisi juurikaan olla mitään vaikutusta ihmisiin, mutta tietyn eliitin mukaan liikakansoitus on ongelma josta voidaan päästä eroon kun tehdään rokotteiden kanssa hyvää työtä, mikä tietenkin tarkoittaa väestön vähentämistä ja syntyvyyden alenemista rokotteiden avulla. Tämä vaihe nyt näyttäisi olevan meneillään tilastoihin perustuvan datan perusteella.- Anonyymi
Tämä tauhka on jo ollut täällä, miksi taas?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 16457
- 10412
- 16347
- 3341
Mies mä oon ihan helppo
Miehelle johon oon ihastunut. Olen harvoin ihastunut, mutta suhun olen. Ei tarvitse kuin pyytää, niin...13206- 1103
- 090
Mies olen aika erakko nykyään
Vanhentunutkin olen muutamana viime vuonna parikyt vuotta. Kun en ennenkään kelvannut, niin tuskin nytkään kelpaan. Lisä090Kuinka moni palstalaisista on näin hyvässä kondiksessa
76-vuotias rokkari Rick Springfield esittelee elämäntyyliään : https://www.youtube.com/watch?v=GbxHuNy6d68367- 161