... rasvainen naama ja liimatukka. 😬😬😬 Eikä neuvotteluista edelleenkään ole tullut valmista. 🤣
Päivän Riikka: älyttömän isot silmäpussit...
Anonyymi-ap
32818
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 32
Vanhimmat
Purran kannattaisi jättää hommat osaavimmille.
😍😍😍😋😋😋😋😍😍😍
😍 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17879548d
🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞
Edelleen mietimme sitä, mitä konservatiiviset jenkit suhtautuvat kun paljastuu mitä Suomen entisen pääministerin" tanssit" oikeasti pitikään sisällään. Kuvat ja videot haarat auki lattialla nylkyttävästä ja vieraita miehiä nuoleskelevasta sekavasta naisesta ovat karua katsottavaa. Varsinkin kun kyse on tuon tason poliitikosta. Suuressa maailmassa arvostetaan sivistyneitä käytöstapoja ja arvoja. Aikuisviihde ja sen tähdet eivät kuulu politiikkaan.
Sinä tietenkin kuvittelet näkeväsi, mitä haluat nähdä.
Riikka sen sijaan kävi bändikeikalla, jossa on todistetusti harrastettu seksiorgioita. Tuollainen puoluejohtaja on häpeäksi koko maalle!
Öööööö.... oliko mielestäsi onnistunut vastaveto😋hihiiiiiii....
Samaa mieltä, Trump hyvä esimerkki kuinka käyttäydytään ja puhutaan.
Kuvitelkaa kun tuo Purra menee EU-kokouksiin edustamaan Suomea! 🤣🤣🤣
Sai kyllä hävetä kun demarit antoivat siellä ymmärtää että meillä on rahaa.
Taisi olla peräti Marin joka niin sanoi.
Demarit meni näihin kokouksiin asenteella "paljonko laitetaan".
En muista tarkkaan kuka sanoi että meillä on rahaa. Joku demari se oli.
Meillä on kyllä rahaa muttei omalle kansalle. Niille muille.
Sitähän se oikeiston politiikka on.
En uskalla kuvitella mutta onneks varalla on Sebastian, tuo niin tyylikäs ' ruutupaita'. Hän kyllä ' jauhottaa' koko EU:n.
Tynkkynen on koulutukseltaan luokanopettaja ja puhuu viittä eri kieltä, joten kymmeniä kertoja viisaampi, kuin juoppo Marin potkuhousuissa.
Runsas, liiallinen Emojien käyttö kertoo insesti, pedofilia lapsuudesta. Japanilais tutkimus.
Tutkittu
Olet oikeassa, luin myös tuon tutkimuksen.
Li Anderssonilla oli selvästi isommat olutsäkit silmien alapuolella...ja on vieläkin kuin Purralla.
Punavihreiltä puuttuu äly ja neuvottelutaito. Huutavat ja räksyttävät ja kun tulee kimurantti tilanne niin eivät ole paikalla, niinkuin Marinilla oli aina luppopäivä, jos olisi joutunut vastaamaan älyä vaativiin tilanteisiin. Marin varasti vielä eväät koko jauhojengille yhteiskunnan laskuun.
Ei ole tosiaan kovin herkullisen näköinen tämä taiteilijan tytär LI, mutta sai peruskoulut kuitenkin sekaisin ja räyskyttää osaa niinkuin vasemmisto ainakin Arhinmäki on siinä ykkönen. Ainahan nuo silmäpussit on Anderssonilla ollu ja vaatteet kirpparilta, niinkuin Sannalla.
Koko Suomihan jo nauraa persuille. Kohta nauraa koko Eurooppa. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Naura sinä vaan keskenäsi. Se parhaiten nauraa joka viimeksi nauraa.
Se parhaiten nauraa, joka persuille nauraa! 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Sinua ei naurata kun kohtaat loppusi. Ketään ei itketä, kun olet poissa.
Mutta kun koko maailma on jo kauan nauranut ääri kommunistisia sosiaalidemokraatteja. Tarja Halostakaan ei kutsuttu kertaakaan esim Yhdysvaltoihin. Nyt Sanna suttura häpäisee viimeisetkin todesta ottamisen rippeet käyttäytymällä kuin joku aikuisviihde tähti. Maailmalla on arvossaan sivistynyt käytös eikä känniörvellys ja nylkyttely. Ja punikki juntille tiedoksi että suuressa maailmassa kommunismi on todella ruma ja ovia sulkeva sana.
Älä sinä mölyapinan jälkeläinen yritä edustaa "Koko Suomea" Edusta vain biologisen isäsi sukua!
Purra on älyllisesti tuhat kertaa viisaampi, kuin Marin. Ulkonäöltäänkin parempi on naisen vartalo ja omat hiukset. Ei roiku tekohiukset jatkuvasti niinkuin Marinilla. Vaatteetkin ovat asialliset, usein kotimaista, paljon Marimekkoa. Ei tarvitse sataa neuvonantajaa, osaa neuvotella ei huuda ja hauku jauhoissaan. Silmät tuijotti Marinilla, kuin ei olisi tässä maailmassa, jotain oli ottanut. Voi luoja niitä hänen vaatteita.
Tämä on kai sarkasmia tai sitten kirjoittaja on aivan sekaisin.
Kuinka väistät omaa häpeääsi vastaisuudessa?
Purraa saa hävetä aina!
On se hirveää kun jokainen on omannäköisensä. nyt joku viisas voisi kertoa miten syntyä erinäköiseksi kuin syntyy, kiinnostaisi varmaan montaa miljoonaa ihmistä tieto.
Pitäisiköhän meidän olla kaikkien samannäköisiä?
Onko totta että kasvissyöjän aivot on pienemmät kuin sekaravintoa syövillä ?