rallikuski veti viime vuonna pöpelikköön kunnolla.
Asunmaa on huono
Anonyymi-ap
4
423
Vastaukset
- Anonyymi
Äitin tissille vaan.... hänkin on niin mukava.
- Anonyymi
itekkin ajattelin joskus ettei se apina kovin kauaksi puusta putoa mutta jos on mulkosilmät ei niilläkään mitään te jos ne liikkuu hitaasti.
- Anonyymi
Onhan se välillä nopea ja ajaa luotettavasti.
Romukaupiaan poika kun on niin välillä pitää tehdä isille lisää paalattavaa. - Anonyymi
Eipä oikein autoliikekkään menesty. Liekö surkea myyjä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1762099
Kompostointitarkastaja tuli tarkastukselle!
En ole ikinä kompostoinnut ja eilen kävi kompostointitarkastaja kylässä. Tosi hianoa byrokratiaa taas: "Laki edellyttää,851519Varattais lähihotellista
🥰 huone viikoksi. Oltais vaan ja tilattais huonepalvelusta herkkuja! Viikonloppukin käy jos et viikoksi ehdi ❤ Hyvää1821424Nyt jäi velat perimättä
Mikä idea se talo oli polttaa ja velalliset sisällä nyt jäi rahat saamatta121212Ellen Jokikunnas muistelee Reino-koiraa - Ralph-poika koskettavalla tavalla esiin: "Kiitos, että..."
RIP Reino. Lämmin osanotto suureen suruunne Ellen, Jari ja Ralph. Reino tuli tutuksi monelle suomalaiselle Unelmia Ita401076Martinan aussikulta, missä?
Mihin katosi Martina Aitolehden aussikulta kyselee Seiska!2101013- 42938
- 97875
- 85825
Meneekö eläinpuiston johto vaihtoon vaalien jälkeen?
Ähtärissä kuhistaan ja kuiskitaan, että perussuomalaiset esittävät vaalien jälkeen, että eläinpuiston hallitus uusitaan49795