Käykäähän hakemassa tauti omaksenne ja maksakaa siitä vielä kaupan päälle.
Legionella bakteeria taas kylpylöissä?
Anonyymi-ap
7239
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Säästävätköhän sähköä. https://www.potilaanlaakarilehti.fi/uutiset/sahkonsaasto-kuuman-veden-kanssa-tuo-legionellan-vaaran/
😋😍😋😍😋😍😋😍😋
😋 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#178845588
🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞
Jotkut on käyny persettään liottamassa, ja se on punavihreistä ihan siistiä hommaa, kun sylkevät limojaan pintavesiin toisten eteen.
Nyt säästetään, tuumaa vihreä vaara ja lorauttaa uimaaltaaseen. Noustessaan kusisesta vedestä, mumisee vihervarpu, että eipähän tarvii tuhlata wc:n vettä.
Juu en todella mene kylpylään. Perseaukisten uittoloita.
<< Juu en todella mene kylpylään. Perseaukisten uittoloita. >>
Totta kai kannattaa jäädä kotiin vaan. Ei kannata lähteä mihinkään ihmisten ilmoille.
[Veikkaisin, että tapauksessasi se on ihan muidenkin etu, että jäät vaan kotiin.]
Sitä en sitten tiedä, paljonko sitä rahaa tarvitsee, että saisi kylpylätasoisen uittolan itselleen niin, ettei tarvitsisi muita sietää. 10 miljoonalla saisi varmaan joitain, mutta veikkaan ettet sinäkään ihan siinä luokassa ole, että rakentelisit henkilökohtaisia kylpylöitä.
Aika paljon pitäisi maksaa, jotta noihin paskaliemiin lähtisin polskuttelemaan.