Heti kun maahanmuuttopalsta

saa uusia maahanmuuttoon liittyviä juttuja, yrittää joku häivyttää ne kirjoittamalla maahanmuuttoon liittymättömiä avauksia.
Arvaa kuka?
26588
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 26

Vanhimmat

Kuumeisesti plärää lehtien otsikkoja löytääkseen aineistoa ja pari päivää vanhan löysi.
Milanon kirvesukko tulossa julkisuuteen pian?:)

Äänestä

Ihmisillä on monenlaisia fobioita. Jotkut pelkäävät hämähäkkejä, jotkut maahanmuuttajia, toiset kammoavat täristen lopun ikäänsä persuja.

Äänestä
  • Varsinkin plösö.

    Äänestä

  • Kun katsoo mitä islampaska on tehnyt 2000 luvulla länsi-euroopassa on on ihan tervettä pelätä islampaskan käytänteiden ja edesottamusten leviämistä tänne suomeen!
    Ruotsi ihan tuossa naapurissa on hyvä esimerkki siitä mihin kehitysmaamuslimi MAANMUUTTAJAT vievät sivistynyttä, tasa-arvoista, demokraattista länsimaata!
    Puhumattakkaan, Ranska, Saksan, Englannin….jne, jne islampaskan terroristi iskuista!

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Kun katsoo mitä islampaska on tehnyt 2000 luvulla länsi-euroopassa on on ihan tervettä pelätä islampaskan käytänteiden ja edesottamusten leviämistä tänne suomeen!
    Ruotsi ihan tuossa naapurissa on hyvä esimerkki siitä mihin kehitysmaamuslimi MAANMUUTTAJAT vievät sivistynyttä, tasa-arvoista, demokraattista länsimaata!
    Puhumattakkaan, Ranska, Saksan, Englannin….jne, jne islampaskan terroristi iskuista!

    Vain islamilla aivopesty hyödyllinen idi..ttisuvakki voi puolustaa islampaskan ja sen käytänteiden ja edesottamusten leviämistä suomessa!

    Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    Vain islamilla aivopesty hyödyllinen idi..ttisuvakki voi puolustaa islampaskan ja sen käytänteiden ja edesottamusten leviämistä suomessa!

    Täälläkin on yksi todella fanaattinen islampaskan leviämisen kannattaja!
    Mutta yksikin on liikaa…

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Varsinkin plösö.

    Plösöt on mahanmuuttajia.

    Äänestä

vasemmistolainen ajattelu tarkoittaa että kaikki asiat ovat kaikkien syytä 🤣

Äänestä

Miten islamista voi odottaa jotain länsimaisen sivistyksen pelastajaa olihan jo koko islamin keksijän teot(haureus lapseen) kammottava.Eihän missään islamilaisessa maassa ole edes ihmisillä ilmaisun vapautta!Islamia ei saa kyseenalaistaa kannanotoissa!

Äänestä
  • Eihän sitä saisi kyseenalaistaa edes suomessa näiden intersektionaalisten viherkommunisti hallituksen feministisuvakkienkaan mielestä!
    Nyt RKP:kin on liittynyt viherkommunisti blokkiin!
    Eli meillä on jo viisi vihervasemmistolaista puoluetta eduskunnassamme!
    Onhan sekin vielä mahdollista että saamme viherkommunisti hallituksen jatkamaan….
    Demarit, kepu, vasurit, vihreät ja rkp muodostavat edelleen enemmistön eduskunnassa!

    Äänestä

Ei vaan joku poistaa tekstejä , bussikuskin puukotus ja ryöstö 🤔

Äänestä
  • ei olleet peppi pitkätossun näköisiä vaan pikemminkin kongon demokraattien 🤣

    Äänestä

Poliittinen ilmiö

Äänestä

No se heppu nostelee sinne yhdeksän hutakoille ketjuaan eri tokaisuilla ja sitten iltamömmöt ja tuutilullaa vaan.Joku lakeijakin käy myös pikkuisen boostaamassa vanhoja ketjuja siltä ylös, että oma nikki näkyy kärjessä ennen unijukan saapumista.

Äänestä

Karmea maa on Suomesta tulossa
karmeiden rasististen maahantunkeutujien takia!
Vai olisiko suurempi syy karmeat Suomalaiset
jotka sallineet rasistien maahantunkeutumisen!
EI Suomi yksin sillain huoraa,
Euroopassa monia maita huoraamassa itse omasta tahdosta!
Kaikki huoraavat maat, mukaanlukien Suomi
saavat karmean rangaistuksen!

Äänestä

se on sama kuin tämä hymiöpelle ja Seijaah ratt ea211

eli suomi24 itse

mainosrahaa leivotaan?

Äänestä

Raukkis valtio asentaa kameratolppia
ja rahastaa Suomalaisia kaiken maksajia
ja samaan aikaan tuo/ tuonut tuhansia
islamisteja joista ei kaikki mutta
moni on rasistinen ja rikollinen!

Äänestä

On se Suomi vaan raukkamainen valtio!
On niin olevinaan mutta kaikkea muuta,
pelko ja joka suuntaan pelaaminen on perinne.
EI ole ollenkaan todellinen rehellinen
vapaa demokraattinen valtio.

Äänestä

Muslimeilla on hirveä huomiontarve. Kaapuämmät asettuvat kauppakeskuksissa tietyille penkeille istumaan tuntikausiksi, ihan vaan esitelläkseen saastaista kaapuaan. Ei niiden tarvitse käydä töissä vaan loisia suomalaisten rahoilla. Tämä penkkien valtaus ilmiö on ilmeisen suunniteltua, se näkyy eri kauppakeskuksissa. Kukaan ei halua katsella kaapuämmiä. Ne ovat naisen alennustila, rujo torso. Ihan idioottimainen näky.

Äänestä

Suomen raukkiskunta hyi!
Paskaa puhuvat, maahan vaaraa tuovat luopiot!
Sellasia te Suomalaiset edustaja luopiot olette!

Äänestä

Vihervassareilla on kovasti mielenterveysongelmia.

Äänestä

Kaksi naamaiset Suomalaiset luopiot ovat aiheuttaneet
rikoksia ja vaaraa tavallisille Suomalaisille veronmaksajille/ kaiken maksajille!

Äänestä

Hyi Helsingin katuja, maahantunkeutujia
JOKA PUOLELLA!!
Olisipa Thaimaalaisia, Kiinalaisia, Meksikolaisia,
Korealaisia ym!
Silloin olisi asiat paremmin kun ei ulkomaalaisia
ollenkaan MUTTA ne nyt maahantunkeutujat kaduilla
kaikkialla on pilannut Helsingin tunteen!!
Suomi on sellainen seuraaja maa!
Ei koskaan johda/ ohjaa ollenkaan, mutta
on muiden voimakkaiden maiden juoksupoika!
Mielistelee joka eri suuntaan riippuen vuosista!

Äänestä

Miten se Vuosaaren ruskeaihoinen murhayrityksestä epäilty- joko jäi kiinni?

Äänestä

No tarkoittanet vähemmistöön kuuluvaa poikien rakastajaa Moktaria?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

saa uusia maahanmuuttoon liittyviä juttuja, yrittää joku häivyttää ne kirjoittamalla maahanmuuttoon liittymättömiä avauksia.
Arvaa kuka?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu