Ärsyttävin mainos

Anonyymi-ap

Kyllä on kaikkien aikojen ärsyttävin mainos se jossa aluksi tulee jotain 70-luvun kuvaa ja sitten alkaa epävireinen monoääni huutamaan "lip lop lip lop maan mainio haitari" ja sitten tulee joku epäselvä mies ja heristää nyrkkiä ja sanoo "tilaa esittely"

On kyllä niin ärsyttävä ja epäymmerrettävä etten ymmärä koko mainosta.

Onko edes kyseessä soittohaitarin mainos kun ei tällä rentun oloisella miehellä ole mitään soittopeliä esitellä vai onko sellainen toinen haitari kyseessä eli onko mainos joku strippariasiaa mainostava että voisi tilata jonkun esittelemään takamustaan ja mihin tilaisuuteen tälläisen kehtaisi tilata. Tuskin ainakaan mihinkään lasten tai sotaveteraanien tilaisuuteen ainakaan!!!

Ja mistä tälläistä esittelyä voi edes tilata? Ihmetyttää kun hulttio ei esittele kuvaputkella että onko yhtään soittotaitoinen vai veteleekö vai haitaria mielipuolisesti ja laulaa tätä liplop laulua jos tilaa esittelyn esimerkiksi isoäidin 90-vuotis juhlille.

Tälläiset typerät mainokset heti pois ja miinusta näille!!!!

1

375

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑

      🍒 ­N­­­y­m­f­­o­­­m­­a­­­a­­n­i -> https://ye.pe/finngirl21#17889609l

      🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä kaivatussasi

      Oikein häiritsee?
      Ikävä
      150
      2019
    2. Stubb kävi pelaamassa golfia Trumpin kanssa Floridassa

      Presidentit tapasivat aamiaisella, pelasivat kierroksen golfia ja lounastivat yhdessä. Vierailu oli luonteeltaan epävir
      Maailman menoa
      320
      1214
    3. Mies, miksi et vaikuta halukkaalta?

      Ihmeellistä käytöstä mieheltä. Toki et ole mikään teinipoika enää.
      Ikävä
      83
      1019
    4. Minä tiedän sen

      Sinun ei tarvitse nainen sitä sanoa, minä tiedän jo sen.
      Ikävä
      35
      898
    5. Minkä kultakimpaleen

      Menetän jos en saa häntä. Joku muu saisi nauttia siitä hellyydestä, huumorista ja intohimosta. Ehkä hän ymmärtää nyt mik
      Ikävä
      31
      839
    6. Hitto että tekis

      Mieli saada sua
      Ikävä
      52
      819
    7. 71
      764
    8. Joustoasuminen , kyykyttämistä vai ihan vaan mielenvikaisuutta?

      https://yle.fi/a/74-20149669 Kun asumistukia leikataan joittenkin sääntöjen mukaan,olis pakko muuttaa halvempaan. Mutta
      Maailman menoa
      18
      756
    9. Onko kaivattusi

      Työelämässä vai ei? Jo on niin mitä ajattelet hänen ammatistaan? Jos ei ole niin haittaako se sinua?
      Ikävä
      44
      711
    10. Ikävä on häntä

      Josta on tullut niin tärkeä ja rakas. Olisinko onnellinen hänen kanssaan. Ne rakastavat silmät jotka mua katsoo aina jos
      Ikävä
      56
      709
    Aihe