Medvedevin poika tuli kaapista..

Onkin homobaareissa yllättävän usein ollut hakemassa seuraa , kerrotaan izvestia lehden päänumerossa eilen.
5172
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kuulosta ihan suomalaiselta tavalta. Vihille vaan ja sitten juostaan iloa ja valoa - seuroissa. Kumppani on milloin missäkin maassa!

Äänestä

Putleri vannoo, että Venäjällä ei ole ensimmäistäkään homoa.

Äänestä
  • Putleri valehtelee, itsekin on kaapissa, naisten vaatteet päällään kököttävä kyhnäke. Varsinaiset Putinin duunit tekee kaksoisolento, oikealta nimeltään Vasili Vaselin, joka on opiskellut Omskin taideakatemiassa stand-up komiikaa ja naaman venyttelyä.

    Äänestä

Venäläisillä on kaikilla oma kaappi, toisilla on vaan suurempi ja hienompi.

Äänestä
  • Kaapit riviin ja luxuskaappeja kaikille, keillä on massia!

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Onkin homobaareissa yllättävän usein ollut hakemassa seuraa , kerrotaan izvestia lehden päänumerossa eilen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu