Operaatio 500 000 000

Oletko tutustunut aiheeseen "maintain humanity 500 000 000" ?
5198
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

jep

Äänestä

Georgia Guidestones by jesuits

Äänestä
  • Eipäs ollut jesuiitat vaan rosencrucianistit tmv.

    Kiviä ei enää ole, räjäytettiin pois kun pojat joutui myöntään että projekti meni ns. VITUIKSI.

    Kivethän pystytettiin silloin kun väestöä oli 4.4 miljardia; ja sen edetessä tätä väkeä onnistuttiin "vähentämään" melkein kaksinkertaiseksi.

    Itsellähän on bucket listalla että jos aikanaan massia on tarpeeksi ostan myös pellon tai pari jostain etään perän vitusta ja pystyttelen niihin samantapaisia kiviä joihin sitten kirjoittelen "salakirjoituksella", joka oikeasti on kohtuu helposti murrettavissa (kenties rot13 tai jotain muuta hauskaa) ja sitten kaikki pääsevät lukemaan vittuilua.

    Äänestä

Onko Viktor Atamani persekärpäspakkomielteineen taas yrittämässä teeskennellä jotain muuta kuin olevansa itsensä?

Äänestä

Nyt kun suunnitelma on toteutumassa, hajottivat kivet. Hengissä selvinneet eivät niitä enää muista tai eivät pääse niitä enää katsomaan, mutta varminta oli räjäyttää ne.

Piikit ovat tehonneet varsin hyvin. Nuoria urheilijoita on kuollut kameroiden edessä, paljon väkeä on kuollut veritukoksiin sun muihin. Syövät vaativat muutaman vuoden kaemmin kehittyäkseen, joten ne ovat tulossa. Ottakaa vaan lisää piikkejä, niin pahisten tavoite toteutuu nopeammin.

Jeesus tulee pian tempaamaan omansa taivaaseen. Älkää jääkö tänne seitsemän vuoden kauhun aikaan. Siitä on saatu vasta esimakua. Tämä maallinen elämä on kristitylle lähin kokemus helvetistä, mitä koskaan joudumme kestämään. Jos olet Jeesuksen kieltäjä, tämä maanpäällinen elämä on sinulle lähin kokemus helvetistä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Oletko tutustunut aiheeseen "maintain humanity 500 000 000" ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu