Hyvää juhannusta kaikille

Paitsi ei Suomen Hallitukselle.
Pelkkiä ahneita valehtelua harrastavaa porukkaa te olette. Hävetkää jo. 😡☹️
7203
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Näin on.

Äänestä
  • .

    Äänestä

Orpon hallitus istuu seuraavat neljä vuotta. Kaikkien tiedossa on, että koko ajan punikit räksyttävät.

Äänestä

Hyvää juhannusta kaikille, suvaitsevaisena toivotan myös hallitukselle.

Äänestä

Avaaja lisää Hyvää alkavaa Juhannusta OppoShitiolle
huomenna on Juhannusaatto!

Äänestä

fra

Äänestä
Anonyymi00008

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Paitsi ei Suomen Hallitukselle.
Pelkkiä ahneita valehtelua harrastavaa porukkaa te olette. Hävetkää jo. 😡☹️

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu