Petri Paavolan säteilyarvomittaukset?

Mitä säteilymääriä Hän mittailee? Onko koronalla siihen yhteys?
2164
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mahdollisesti 5G säteilyä ja uskoo että se aiheuttaa koronaa. Kyseessä on kuulemma hallitusten salajuonia jolla säädellään ihmisten määrää. Moni myös uskoo että kyseessä ovat illuminaattien juonet. Koko maailman salainen eliitti on vastuussa lähes kaikesta katastrofeista joissa kuolee paljon ihmisiä.

Äänestä

Ei taida olla kovin olennainen uutinen. Yritetäänkö ketjussa vain pilkata henkilöä. Tietämättömillä henkilöillä on kullakin erilaisia uskomuksia.

Mikä on ketjun tarkoitus?

kokea ehkä itsensä fiksummaksi kuin on tai trollata telejättien puolesta?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Mitä säteilymääriä Hän mittailee? Onko koronalla siihen yhteys?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu