Kunhan vaan duunarit saadaan alistettua syvään kyykkyasentoon. Tästä kielii se, ettei Häkämies ole tuominnut Junnilan natsitoimintaa.
Auttaisiko EU meitä?
Auttaisiko EU meitä?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Sieg hail, sanoi hyvä veli kun kakkua kavereilleen jakoi.
Orpokin on nyt niin suu makeana, ettei anna tällaisten pikkujuttujen häiritä.
Kyllä oppositio jaksaa tuota Natsi sanaa viljellä,aika lapsellista touhua. Eikö ole tärkeimpiä asioita ratkottavana kun jäädään länkyttämään yhtä ja samaa.
Ne yrittää peitellä tuolla natsi verholla jotain vielä kamalampaa.
Ehkä sitä yli 100milj ihmisen murhaamista, mikä vasemmistolaisilla on omalla tunnollaan.
E ja i katit
Kyllä EK:n hymy hyytyy kun Junnila vetää maton alta niiltä firmoilta, jotka pyrkivät kansainvälisille markkinoille viemään osaamistaan, eettisiä arvojaan, ympäristäystävällisyyttään, kestävää kehitystä, vihersiirtymää ja uusiokäyttöä.
Junnilla murjaisee pari hauskaa vitsiä juutalaisista ja saippuasta ja nauraa leveästi päälle ja twiittaa kavereilleen!