Kauhajoki on taburikas kunta

Mistään ei saa puhua. Ei joesta, ei kaloista, ei kupeista. Kumman herkkähipiäistä porukkaa....
28962
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 28

Vanhimmat

Kaikesta saa puhua tälläkin palstalla.

Äänestä
  • Tuossa pala Uudesta maailmanjärjestyksestä. Naton ex-pääsihteeri nimitettiin globalistieliitin Bilderberg-ryhmän johtajaksi

    Julkaistu 28.12.2024 Mv lehti
    Lännen sotilasliitto Naton entinen pääsihteeri Jens Stoltenberg on nimitetty puheenjohtajaksi globalistien Bilderberg-ryhmään, jossa maailman ylikansallinen eliitti kokoontuu ja suunnittelee New World Order -ohjelmaa maailman hallitsemiseksi.

    Äänestä

Mutta kysyjältä tarkistetaan ooksä lusukalla syätetty

Äänestä

Ei saa puhua julkisesti pettämisestä, pariterapiasta , pahoinvoinnista, mielenvikaisuuksista , talon rapistumisesta, tyttären lihavuudesta kaverien kuolemista. Kauhajokiset on vaan niin ulospäin reheviä ja sisältä mätiä. Säälittäviä olioita.

Äänestä
  • Tällä Vanhojen autojen harrastajalla on tyyli ja tapa käydä kuolevien ystävien vaimoa auttamassa. Kaikille annetaan.

    Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    Tällä Vanhojen autojen harrastajalla on tyyli ja tapa käydä kuolevien ystävien vaimoa auttamassa. Kaikille annetaan.

    Kuoliko kauhajoen akuutti osastolla tämä mies

    Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    Tällä Vanhojen autojen harrastajalla on tyyli ja tapa käydä kuolevien ystävien vaimoa auttamassa. Kaikille annetaan.

    Jakaahan tuo kyllä muillekin kuin kuolevien ystävien vaimoille.

    Äänestä

  • Anonyymi00007 kirjoitti:

    Jakaahan tuo kyllä muillekin kuin kuolevien ystävien vaimoille.

    Karvaton mies, sheivaa tai niin naishormoonia pumpattu täyteen, että melkein kk alkaa vuotaa.

    Äänestä

  • Anonyymi00008 kirjoitti:

    Karvaton mies, sheivaa tai niin naishormoonia pumpattu täyteen, että melkein kk alkaa vuotaa.

    Ainakin tissit roikkui sillee tyhjät pussit

    Äänestä

Tärkeintä on, että Seppo Mylliksestä keskustellaan,

Äänestä
  • Reima h

    Äänestä

  • Anonyymi00011 kirjoitti:

    Reima h

    Kaikkien janoisten sankari

    Äänestä

  • Anonyymi00012 kirjoitti:

    Kaikkien janoisten sankari

    Luoma pukkila

    Äänestä

  • Anonyymi00011 kirjoitti:

    Reima h

    raimo reimari ratapölkky

    Äänestä

  • Anonyymi00020 kirjoitti:

    raimo reimari ratapölkky

    Excuse me....raivo!
    Hermoraunio.

    Äänestä

Ei saa arvostella kuntayhtymä Vuoksin hallitusta

Äänestä
  • Vuoksessa kusi juoksee niikun kauhajoessa ennenvanhaan, mutta nyt maksamme velkaa jonka Lasse meille teki.

    Äänestä

  • Anonyymi00025 kirjoitti:

    Vuoksessa kusi juoksee niikun kauhajoessa ennenvanhaan, mutta nyt maksamme velkaa jonka Lasse meille teki.

    Johonkin Vuoksiin se urea kanavoituu ja jäljet kyllä näkyy

    Äänestä

  • Vuoksessa viirtaa kusi ja paska ,ja taustalla soi biisi maksammen kepun velkaa..

    Äänestä

Juudaksien syntisten laulu, heinillä härkien kaukalon.
* annaerikson

Äänestä
  • Laulakaa elkää puhuko. Teretulemast syntisten pöytään.

    Äänestä

Kepulaaset on karesta porukkaa.

Äänestä
  • Ai mistä, maataloustuistako.
    Tuskin kuule on. Loolo ei ole tiedon veroista.

    Äänestä

Saa puhua 60cm paksusta hiekkatekonurmesta.

Äänestä

Asia mistä ei puhuta in että pian ollaan pakko liitossa kurikan kanssa, ihan kuin jalasjärvi nyk kurikka, toki menisi päätöksenteko osaavampiin käsiin.

Äänestä

Mites ne ekerit?

Äänestä

Ja niin maksamme kepujen tekemää velkaa,, hamput peltoon mätänee mutta maksamme velkaa ..

Äänestä

Jaa-a kauan on siitä kun oli vielä valoa näkyvisssä electroluxia

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Mistään ei saa puhua. Ei joesta, ei kaloista, ei kupeista. Kumman herkkähipiäistä porukkaa....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu