Tuskin Biden Salen kanssa mitään huippukokoistaa.
Putin tulee suomeen
Anonyymi-ap
18266
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 18
Vanhimmat
Joe ja Sauli
Juo Jennin
Keittämää Presidenttiä
Ja juttelee mukavia
'Juu on ilmoja pidelly'
Niin kuin vanhat ikään.
Putin kutustaan suomeen saunomaan joen ja saulin kanssa sitä enne on tiedossa vähän kalastelua ja jutustelua.
Pidätetään rajalla. Putte on kansainvälisesti etsintäkuulutettu..pakettiin ja Haagiin
Aivan kuin ennen vanhaa, kun Putin todella vieraili Naantalin datsalla Salen vieraana, oi niitä hyviä aikoja.
Niinpä, olisipa Putte säilyttänyt mielenterveytensä kunnossa, eikä alkanut pelkäämään ja kehittelemään sairaita valloituksia ja sotia.
Jos Joe ei erota Irak ja Ukraina-Äiti ja Vaimo
En usko Joe erota Suomi ja Ruotsi
Biden sanoo: It is nice weather here in Norway.
HHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH
Baden sanoo ,Jos Suomi on Finland
Mutta missä sitten on Helsinki
Putin tulee ja
Tuo meille
Vapauden!
Ja anosta tulee teidän johtaja tsaari anoska ensimmäinen juvan suurruhtinas keisarikunnan ensimmäinen päämies.
Ja kielikoulu pakolliseksi rölliköille.
Hehe haha
Se olisikin hyvä jos Putte tulisi kylään, sillä hänestä on välitön pidätysmääräys.
Höphöpö sauna lämpimäksi ja kiuvasmakkarat kiukaalle ja pari karjalaaa janojuomaksi johan alkaa putin heärätä bungerissa kehittämistään natsivainoistaan tähän maailmaan.
Joo-o. Myös Zelenskyi kutsutaan löylyä heittämään ja selänpesijäksi. Juuriharjan ja mäntysuovan voimalla sekä Putin että Biden puhdistuvat kummasti. Ja Suomi tietysti korjaa jätteet ja pesee lauteet, kuten tapana aina on!
Juuri näin ja kun medvedvillä on niin huono olla niin hänet mukaan myös voi tarjoilla näille heroille se kummasti rauhottaa uhoa kun saa vielä snickersin lahajaksi saulilta.
iop