Persuilla menossa näemmä massauhriutuminen

Kun jäivät kiinni salaliittohörhöilyyn uskomisesta. Nyt sitten uIvovat kilpaa kuinka heitä sorretaan.

Noloa porukkaa ovat.
10127
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Neljäs valtakunta tulee .. Arjalainen heil Halla-aho on johtajamme $$

Äänestä

Persujen kaltaiset pölhöpopulistit solvaavat raivona muita todella törkeästi kaiken aikaa, mutta pillastuvat täysin jos joku uskaltaakin arvostella heitä. Ei heitä saa arvostella kukaan mitenkään, vain heillä itsellään on oikeus arvostella muita.

Äänestä

Persuilla on samanlainen moraali kuin venäläisillä. Suoltavat typeriä valheita suut silmät täyteen, mutta uhriutuvat heti jos heitä arvostellaan vähääkään.

Äänestä

Seuvaavaksi persut sanovat olevansa aina olleet vihreän siirtymän kannattamisen eturintamassa vaan kun nämä vihervasemmistolaiset epatot ovat estäneet vihersiisrtymän toteutumisen.

Nyt on muuten hallitussopimuksen tarkistamisen paikka kun siellä ei ole meidän persujen vaatimaa vihersiirtymää ilmaistu silleen jotta sen niinku tajuais ! Kenenkä vika tämäkin asia on !

Äänestä

persut ovat surullisen hahmon ritareita, varsinaisia paskiaisia.

Äänestä
  • Persut ovatkin vaihtamisen takana???

    Äänestä

  • Anonyymi00007 kirjoitti:

    Persut ovatkin vaihtamisen takana???

    No jos bensan ja oluen hintaa lasketaan, niin...

    Äänestä

  • Anonyymi00008 kirjoitti:

    No jos bensan ja oluen hintaa lasketaan, niin...

    Tietoinen toimi, eli vaihto.

    Äänestä

Väestönvaihto ei ole teoriaa vaan tosiasia. Se on prosessi, jonka tuloksena väestö vaihtuu. Väestönvaihto tapahtuu vähitellen, joten sitä ei alkuvaiheessa kantaväestöön kuuluva huomaa ja huolestu.

Väestönvaihto koostuu kahdesta pääelementistä. Vierasväestön lisääntymisen kannustamisesta ja kantaväestön lisääntymisen heikentämisestä.

Osa väestönvaihtoa on kantaväestön kannustaminen lisääntymättömyyteen. Siksi tyrkytetään homoseksualismia ja yritetään saada ihmiset turmelemaan sukuelimensä.
Tätä politiikkaa sovelletaan kantaväestöön. Vierasväestön edustajia ei näe homoparaateissa.

Osa väestönvaihtopolitiikkaa on kantaväestön arvon ja kykyjen vähättely. Mainoksissa ja mediassa muodikkaina ihmisinä esitetään vierasväestön edustajia. Kantaväestön edustajat kuvataan kielteisessä sävyssä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kun jäivät kiinni salaliittohörhöilyyn uskomisesta. Nyt sitten uIvovat kilpaa kuinka heitä sorretaan.

Noloa porukkaa ovat.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu