tajuaa että jo raamatussa sanottiin että nainen vaietkoon seurakunnassa. Sillä oli tarkoitus koska tiedettiin että jos nainen päästetään valtaan hän tuhoaa koko järjestelmän ja verhoaa sen empaattisuuteen tms syyhyn. Suomi on tuhon tiellä naispapit pilaavat kirkkoa tuomalla sinne homomessuja yms nainen ei ole hyvä johtaja hänellä ei ole samanlaista järjestelmällisyyttä ja tärkeiden asioiden arvottamista kuin miehellä. Nainen myös säälii valikoivasti mutta säälii. Naiset tuhosi suomea edellisen hallituksen aikana veloilla ja mitä kummallisemmilla päätöksillä. Naisista kumpuaa aika moni ongelma mitä kohtaamme tässä ajassa pillu käy monelle miehelle maksuvälineeksi kaiken menettämisestä sekin on säälittävää. Huomaa että suomessakin on alkaneet osa miehistä muuttua naiseksi kynsilakkoineen ym. Se on huono suunta. Nämä naisiksi muuttuneet miehet liittyvät feministeihin ja muihin akkoihin koska ämmiä he ovat eivät miehiä. Onneksi vielä on todellisia miehiä muutama olemassa. Todellisille miehille kaikki valta niin alkaa asiat muuttua parempaan suuntaan. Nainen takaisin kotiin hellan ääreen lapsien kanssa.
Jos tutkii historiaa
Anonyymi-ap
3132
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Miehet luonnostaan antavat naisille tilaa ja tsemppaavat näin nainen on hyväksi käyttämällä päässyt etenemään. Jos olisi aito kilpailu eikä miehet olisi heistä seksuaalisesti kiinnostuneita naisilla olisi aika vähän paikkoja. Nykyajan somenaiset on lähellä huoria. He myyvät rahasta itseään.
Mä ihailen venäjää tästä syystä että siellä mies on mies ja nainen on nainen. Siellä ei ole tällaista amerikasta kupattua roskaa jota suomi imee. Ensin amerikassa ja korkeintaan pari vuotta niin joku aivoton alkaa täällä matkia ja levittää. Ihmiset luulee että nyt on jotain upeata hienoa kun kerran jenkeistä mutta ei paskaa paskaa lisää paskaa harhaa huonoa paskaa.
Persut halusi äijä hallituksen , tulikin natsihallitus ja natsiämmiä paljon ..