Feministit hei!

Turhapurojen esittäminen kiellettävä heti. Ovat niin toksisia ja sovinistisia!!!!
4115
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

koetko loukkaavana miehenä. harmi ettei uuno ole aurinkoa saanut enemmän

Äänestä

ai
oletko sitä mieltä?

miksi?

minua ei feministinä ei häiritse

kun töissäkin olen ihan vaan ihminen, että sillä mitä merkkiä olet, ei ole merkitystä:-)

Äänestä

Myös kaikki muutkin suomifilmit on kiellettävä, ovat rasistisesti tehtyjä ja naisia halventavia. Sotaan liittyvät myös, niistä saa nykynuoret huonoja vaikutteita.

Äänestä

Odottelen ensimmäisen punavihreänfeministin ulostuloa asiasta vakavalla naamalla

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Turhapurojen esittäminen kiellettävä heti. Ovat niin toksisia ja sovinistisia!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu