Orpon kabinetti: Tarkoitus pyhittää keinot

Yhteistyö natsipersujen kanssa päihittää Suomen valtion kokonaisedun.
Taustavoimien palkitseminen ON etusijalla.
Ahneus on tärkeä voimavara ja osa ideologiaamme.
2154
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Valtaeliitin missio on jo vuosikymmeniä ollut uusliberalismi, ja se on hyvä kasvualusta monenlaisille lieveilmiöille.

Äänestä

Onko tulevaisuutemme näissä sateenkaariolioissa ?.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Yhteistyö natsipersujen kanssa päihittää Suomen valtion kokonaisedun.
Taustavoimien palkitseminen ON etusijalla.
Ahneus on tärkeä voimavara ja osa ideologiaamme.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu