Eduskunta haluaa kuulla lähietäisyydellä hallituksen kannan rasismiin.
Antti Lindman haluaa eduskunnan kokoon!
Anonyymi-ap
12157
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Rasismihumppa harkat!
Käykää allekirjoittamassa.
https://www.adressit.com/allekirjoitukset/riikka_purran_erottava_valtiovarainministerin_tehtavista/
Yli 70 000 allekirjoitusta jo kirjoitettu kyseiseen adressiin.
Samassa eduskuntakeskustelussa tulee selvittää myös Lindmanin natsitaustat. Purran kirjoitukset perustuvat vain huhuihin mutta Lindmanista valokuvat kertovat suurempia totuuksia.
Ai natsi Lintman🤡🤣 erota sen pitää!!
Pysyykö antilla housut ylhäällä ja leikkipistooli piilossa?
Nyt on tilanne eskaloitunut opposition korvien väleissä todella vakavaksi. Hoitajaa ja pillereitä näköjään tarvittaisiin lomallakin!
Sanna on jo valmistautunut jauhojen kanssa puhuja matkoille.
Ehkä lindtman haluaa ilmaisille kahveille?
Demarien tulisi tarkistaa omien kaaöpien luurangot ensin, kuten savon Suhosen venäkän ystävyys matkailut moskovaan krimin miehityksen aikaan.
Ehkä demari suhonen on tsuparin kanssa niin sidottu venäjään, että tieto vaihtuu kun miehet on voideltu hyvin.
No nyt näkyy natseilla ja kokoomuskommareilla olevan murheita riittävästi..
Luin tuon kauhean jätesäkkikirjoituksen. Sehän olikin feministipläjäys. Outoa että vasemmisto haluaa Purran tilille siitä. Koivisto puhui aikoinaan sopuleista. Veikkaan ettei kepuloisista kukaan ole lukenut Riikan tekstiä. Ajatuksella.
😍😍😍😋😋😋😋😍😍😍
💋 Kuumat tytöt odottavat sinua -> https://www.ero4.fun/girl4love
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞