Kansako huutoäänestyksellä valitsee?

Jos riittävästi tule adressiin nimiä, niin sittenkö RKP lakkautetaan? Kuulostaa hyvältä 👍
386
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

RKP tulee lakkauttaa Rasistisena ja ääri oikeisto puolueena!

Äänestä

Rasistinen KieliPuolue.

Äänestä

Kd.n tiedotteessa myös todetaan, että ministerien toimintaa ja luottamusta on arvioitava ensisijaisesti ”niiden toimien perusteella, joita ministeri on tehnyt virkakautensa aikana”.
Onko kd anut tolkun puolue tällä hetkellä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Jos riittävästi tule adressiin nimiä, niin sittenkö RKP lakkautetaan? Kuulostaa hyvältä 👍

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu