Teslakuski ajoi päin linja-autoa Helsingissä...

Ilmeisesti luotti siihen että voi ajaa miten huvittaa kun ajaa Teslalla?
3160
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Yritti teilata mahdollisimman monta teslalla

Äänestä

Vesipäiset vaan hakee enemmän noita akku-Tesloja kaupasta, kuin mikään muu ihmisryhmä. Pikkasen vesipäisyys aiheuttaa sitä, että törmäilee muiden kanssa, vaikka bussienkin.

Äänestä

Teslakuski oli natsi niin ihan ihan huumorimielellä ajoi ja linja auto oli vääräs paikaskin ..

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Ilmeisesti luotti siihen että voi ajaa miten huvittaa kun ajaa Teslalla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu