Onkohan Joen iltapaska tänäänkin hapanta?

Voi Joea, voi! Ja vankilakin odottaa, ellei suunnitelmansa hullun papereista/dementiasta toimi vapauttavana asiana.
7339
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Tässäkin näemmä voimme luottaa asiaa kokeilleen sanaan.

Äänestä

Hesarin mainos kutsui Joen Jumbojetin Joensuuhun. Ei uskaltanut tulla. Lieneekö kylpyhuoneeni viemärinkansi hitsaamatta kiinni. *CIA:n valvontalistalla*

Voi tietysti olla oikeampi syy että kiitorata on liian lyhyt.

Äänestä

Kuka on "Joe" ???

Äänestä

Syöt ihmisten ulosteita kun tiedät miltä ne maistuvat?

Äänestä
  • Secret Service vuoti tiedon. Kuulemma Joen pojantytär oli kertonut.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Voi Joea, voi! Ja vankilakin odottaa, ellei suunnitelmansa hullun papereista/dementiasta toimi vapauttavana asiana.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu