MS Estonian keularamppi nostettiin ylös

Nyt valmistetaan siitä näköismalli tutkimuksia varten.
2176
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Minkähän takia tuotakin asiaa jaksetaan yhä tonkia, uponnut mikä uponnut, ihan sama miksi

Äänestä
  • Miksi se soralla peiteltiin ja keksittiin syitä pika-pikaa, ettei vainajia voi nostaa ylös. Sukeltajat arvioivat siihen nostoon menevän pariviikkoa. Yksi perustelu oli, että sukeltajat traumatisoituvat nähdessään kalmoja. :)

    Kysy MIKSI - ja vastaan rikoksia tavataan peitellä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Nyt valmistetaan siitä näköismalli tutkimuksia varten.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu