Pärsse rutajaa taas

KAKKA TULEE, POIS ALTA KAIKKI!!!

RRRRRRRRRRRRRUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUIIIIIIIIIIIIIIIIIIKKKKKKKKKKKKKKKKKKSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS KLURRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR ROTLOTLOTLOTLOTLOTLOTLOTL PFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFT GRRRRRRRRRRROUUUUUUUUUUUH MUAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAH PRÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖT FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFT SUHINAA PIHINÄÄ NARINAA RUTINAA PIERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR GRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHHHHHHHHH RRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRUIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS KLURRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR GRÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄHHHHHHHHHHH GGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGRT RÄÄÄÄÄHÄHÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ PASSSSSSSSSSSSSSSSSSSSKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA KAKKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAH RUIKKUUUUUUUUUH PIERUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUH HAISTAKAA KAIKKI PASKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PIERIS ON PARAS, MINÄ EN TAIVU KOSKAAN! KUKAAN MUU EI OLE KIRJOITTANUT PASKASTA JA PIERUSTA NETTIIN KOHTA JO 20 VUOTTA. MINÄ AION JATKAA NIIN KAUAN KUIN HENKI PIHISEE. NAINEN JA KAKKA ON HYVÄ YHDISTELMÄ, NAINEN JA RUTISEVA PIERU VIELÄ PAREMPI. NAISEN PIERU TUOKSUU HYVÄLLE, MIEHEN HAISEE PAHALLE. NAISET OSAAVAT PIERRÄ MIEHIÄ PAREMMIN. MIEHET SONTIVAT MINNE SATTUU.

TÄMÄ ON TASA-ARVOA, NYKYÄÄN NAINEN SAA KAKATA VAIKKA KESKELLE KATUA. OLEN SONTAMYLLY, PASKA-AUTOMAATTI, JYRISEVÄ PIERU JA TUTISEVA KAKKAPÖKÄLE. MAA REPEÄÄ ALTANI KUN PÄÄSTÄN PIERUN JA TIPAUTAN SONNAN ALAS. KUULUU TÖMÄHDYS JA RUSKEA KULTA TÄRÄHTÄÄ TELLUKSELLE.

HAISTAKAA VETELÄ SONTA JA KITKERÄ PIERU TE IDIOOTIT, MINÄ INHOAN TEITÄ KALKKUNOITA KESKILUOKKAISIA SONTIAISIA!! TE ETTE OLE MITÄÄN, PIERIS ON!! TE MUKASIVEÄT JA -SIVISTYNEET HELTTAKAULAISET RYPPYRUSINAT, OLETTE RUMIA JA MINÄ OLEN KAUNIS NAINEN.

OLEN MAHTAVA, UPEA, TEHOKAS, HAISEVA, SIKA, LIHAVA, JUOPPO, KURAPERSE JA MONTA MUUTA HIENOA ASIAA.

OLEN YKKÖSLUOKAN DAAMI!!!!!!

6

762

    Vastaukset 6

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ei tunnu täällä Espoolla vielä mitään. Purista kovemmin.

      T: Salis

    • Anonyymi

      Fiema me siis kpnkkA a ?

    • Anonyymi

      Anna kitarasi laulaa vaan.

    • Salis, olen taas koko kesän sontinut luonnon helmassa. Se on ihana tunne kun kakka mossahtaa turpeeseen ja näkee oman tuotoksensa pystyssä/lammikkona siellä huussin pohjalla. Sitä hienoutta ei huomaa niin hyvin vesiklosetissa kun se sonta leviää sinne veteen. Erityisen ylpeä olen niistä suurista tortuista, jotka ovat jääneet seisomaan pystyyn omin avuin sinne vatiin. Niistä voi kehittyä vaikka uusia sonnanpoikasia. On se niin vapauttava fiilis kun näkee sellaisen käärmeen nostavan päätään.

      Onko Saliksen kesä mennyt hyvin? Pieriksen maha roilottaa entiseen malliin ja sonta lurisee suolessa. Mennäänkö naimiaisiin tänä syksynä jos pesen ekaa kertaa elämässäni perseeni? Aloitettaisiin niinsanotusti puhtaalta reiältä.

      Hirveä paskahätä, lähden sontimaan.

      • Anonyymi

        Pärssiist sep piernuttaa ja tokkiinsa paskaks muuttuva saa.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Pärssiist sep piernuttaa ja tokkiinsa paskaks muuttuva saa.

        Pieris tykittäisi kovemmin. Oletko joku klooni-Pieris? Haluatko Kakkelikymppitonnin klubiin?

        Nimittäin Kymppitonnin klubi on (jäsen v. 1983 Atlantin päällä KLMn Jumbossa) 10km . Mile High Club on aloittelijoille. Maili on 1609 metriä n. 5000ft, menee jo mopokoneilla, kymppitonni on n. 34000ft eli 10 kilometriä.
        Kehitin uuden Sadantonnin klubin. Jos paskannat avaruussukkulan naistenvessan päreiksi ollessasi sukupuoliyhteydessä vastakkaiseen sukupuoleen (ihmisiä siis) samalla laulaen Sillanpään marssilaulua, olet klubin jäsen. Tervetuloa.

        Kymppitonnin klubi kaipaakin jo päivitystä.

        Hotelli Tornin naistenvessan hanskaanvetokeisari Salis


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Orpo pelästyi, kun asiat tulivat ilmi ? Hallitus ei enää tuekaan Garden hanketta

      Pääministerinä Orpo on vastuussa hallituksensa päätöksenteosta. Hallitus päätti avokätisestä tuesta hankkeelle, joka ei
      Kansallinen Kokoomus
      419
      1861
    2. Ei käy sääliksi sitä miestä

      Sitä saa mitä tilaa.
      Ikävä
      150
      1207
    3. Olet kuin minä

      Jännä huomata tämä kerta toisensa jälkeen eikö ❤️
      Ikävä
      90
      1131
    4. Mitä kaivattusi

      pelkää? 👻
      Ikävä
      111
      1110
    5. Mitähän ajattelet

      Nykyään minusta tai meistä tai tapahtuneista?
      Ikävä
      67
      1103
    6. Miksi naiset tuoksuvat vaihdevuosien tietyssä vaiheessa todella etäännyttäviltä

      Mietin tätä, onko luojalla ollut jokin tarkoitus näin voimakkaan lemun aikaan tekemiselle. Monet ajattelevat miten joku
      Sinkut
      168
      937
    7. Hankkikaa elämä

      Tiedetään että hän on mielenkiintoinen mutta rajansa kaikella.
      Ikävä
      100
      773
    8. Sinun silmiisi kun

      Katson niin ymmärrän sen. 👁️👁️👀
      Ikävä
      45
      701
    9. Voisitko mies auttaa..

      Ottaisit yhteyttä vielä kerran, jos haluat? 🤔 Jätäthän ilkeät kommentit pois.
      Ikävä
      50
      689
    10. En ehkä onnistu siinä

      Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.
      Ikävä
      57
      664
    Aihe