Shiiamuslimit eivät edes yritä kotoutua suomeen

vaan tuovat omat mielenosoitukset mukanaan suomeen, ulos suomesta tälläiset.
2206
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Oikein porukalla oksennettiin tien vieressä! Niin muistutti ruotsinmallia, että oikein vatsaa väänsi. Ei tuo kuulu Suomeen, eikä Eurooppaan!

Äänestä

Lehdistönvapauskin tuottaa heille suuria vaikeuksia: Iltalehti raportoi että heidän kuvaajaansa ja toimittajaansa häirittiin muslimien taholta kun koittivat tehdä työtänsä.

"Kulkuetta seurasi paikan päällä Iltalehden kuvaaja. Mielenosoittajat yrittivät ilman lakiin perustuvaa syytä toistuvasti kieltää häntä kuvaamasta kulkueeseen osallistuneita naisia."

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

vaan tuovat omat mielenosoitukset mukanaan suomeen, ulos suomesta tälläiset.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu