Seinäjoelle kristillinen huoltamo

Seinäjoelle perustettava kristillinen huoltamo! Asiakkaita riittäisi, Polttoaineen voisi tuoda Israelin kautta muutenkin Suomeen. Jeesus is Lord
5206
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kyllä, pyhää lirua tankkiin..

Äänestä
  • 🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒

    💋 ­­N­y­­m­­f­­o­­­m­a­­­a­­n­­i -> https://ye.pe/finngirl21#17961210Q

    🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞

    Äänestä

Mutta eikös uskovan auto käy pyhällä hengellä?

Äänestä

Kristity autokatsastus pitää perustaa

Äänestä

Mutta, uskovaisten tavara on jo yhteistä, niin miksei kaikki muukin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Seinäjoelle perustettava kristillinen huoltamo! Asiakkaita riittäisi, Polttoaineen voisi tuoda Israelin kautta muutenkin Suomeen. Jeesus is Lord

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu