Putin nosti Medvedevin kakkomiehekseen vain tämän lyhyyden takia että näyttäisi itse suuremmalta. Medvedev on 163 cm lyhyt. Putin 170 cm. Koettaa päteä kovalla tappamisella ja vastustajiensa kiduttamisella.
https://www.youtube.com/watch?v=lY6lHjZjYXE
https://www.youtube.com/watch?v=lY6lHjZjYXE
Vastaukset 17
Vanhimmat
Venäläiset kyllä arvostaa julmia diktaattoreitaan kuten Stalin ja Putin.
😋😍😋😍😋😍😋😍😋
❤️ Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17973554w
🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞
Typerät diktaattorit eivät siedä lähellään itseään fiksumpia. Loppu onkin sitten kurjistumisen historiaa.
Johtajat ja vaipat on vaihdettava säännöllisesti - ja samasta syystä.
Putinin jalkojen heiluttelu johtuu luultavasti kenkien korokepohjista. Jalkaterä pyrkii liukumaan kengässä eteenpäin.
Selvästi se on syy.
Kantapää on ainut pää jossa jotain liikkuu.
Taitaa Vladigaylla sukkahousut hiertää.
Syy Medvedevin suoltamille sometörkeyksille löytyi: Ex-presidentti laittaa näppäimistön laulamaan humalassa.Riippumattoman venäläismedia Verstkan selvitys osoittaa, että alkoholilla on näppinsä vahvasti pelissä Venäjän eliitin nykytilassa.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/e1f3f086-6bad-418d-8ad5-a606516d00b0
👍👍👍
Medvedev pitää myös usein kenkiä joissa on piilokorot. Siksi hän saattaa välillä näyttää pidemmältä kuin Putler.
Saman pituisia molemmat, n 170 cm. Jaat väärää tietoa.
Sitä paitsi ihmisen fyysisillä mitoilla ei liene juurikaan merkitystä.
Itse jaat väärää tietoa, pösilö. Medvedev on 162,5 cm, Putin muutaman sentin pidempi.
Ei Medvedev valehtelemalla veny.
Mutta jojossa venyy miehen mittoihin. :-)
Putin on niin lyhyt ettei jalat yllä maahan asti.
Toivottavasti hänet pian korotetaan kaulakiikkuun niin saa lisää ilmaa jalkojen alle.
Sanoisin, että venäläisittäin Medvedev on sieltä järkevimmästä päästä.
Niinpä, Medukka on tyypillinen venäläinen, reuhaa kännissä, eikä selvin päinkään näytä tuntevan vastuuta siitä, mitä puhua mussuttaa.