Conon McGregor

Anonyymi-ap

Se on ihan sama minkä kokoinen ihminen on kunhan on ystävällinen luonne ja hyväsydäminen.
Mutta onko sellainen asia sitten todellinen kuin pienen miehen-syndrooma. Otsikon kaveri on voittanut mainetta ja mammonaa, mutta silti pitää yritää päteä ja olla kovaa jätkää. Sanotanko sitä Napoleon-syndroomaksi. Kyllä on kummallista. Uran alkuaikoina se oli vielä ihan normiheppu, mutta ksui on noussut eikä meinaa millään tulla alas. Ei raha, autot, maine kaikki luksus riitä poistamaan pienen miehen syndroomaa. Hoitoon tuota varmaan on turha yrittää saada niin on pahasti persoonallisuushäiriöinen kaveri.

9

438

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Conor siis.

      • Anonyymi

        🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑

        ❤️ ­­­N­­y­m­­­f­­­o­m­a­a­n­­­i -> https://ye.pe/finngirl21#17974496M

        🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞


    • Anonyymi

      Kirjoitat tänne palstalle muiden lajien urheilijoista.
      Ole hyvä ja katso palstan otsikko.
      Kuuluvat muille palstoille, eri otsikoille.

    • Anonyymi

      Tuo hiiri ei saisi satasta ylös penkiltä.

    • Anonyymi

      Conor aina vähän testopöllyissä sekoilee, nyt tais olla kokaiinissa, mutta roinaa menee myös ainakin toisinaan. On kova pätemisen tarve ja itsetunto varmaan aika nollissa. Siitä se pätemisen tarve kertoo, että ei ole sujut itsensä kanssa ja tuntee itsensä jotenkin alempiarvoiseksi, yrittää hakea jatkuvasti hyväksyntää esittämällä kovista vaikka pieni poika sisällä itkee.

      • Anonyymi

        On se tienannut ja saanut kuuluisuutta enemmän,
        kuin tulet koskaan saamaan tai tienaamaan,
        kateellinen ei ymmärrä että se kuuluu brändiin ja mainontaan,
        show siinä on se koko juttu , ja se miksi sinäkin siitä kirjoitat ja puhut,
        ei väliä mitä puhutaan kunhan puhutaan ja kassa laulaa.

        Tosin tämä ei ole kehonrakennus palstan aiheeseen sopivaa mutta kade kirjoittaa joka paikkaan mitä sattuu.....


    • Anonyymi

      Irlannin vihervasemmistolaiset syyttävät Conor McGregoria osasyylliseksi Dublinin mellakoihin. Tosin se miksi ja millä logiikalla he niin tekevät niin ei kyllä täysin auennut minulle.

      • Anonyymi

        En ihmettele. Se on sellanen riidankylväjä, että kun ei omasta kusipäisyydestä saa tarpeeksi kiksejä niin yllyttää massoja mukaan sabotaasiin.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        En ihmettele. Se on sellanen riidankylväjä, että kun ei omasta kusipäisyydestä saa tarpeeksi kiksejä niin yllyttää massoja mukaan sabotaasiin.

        Ette ikävä kyllä ymmärrä mitään uutisoinnista.
        Ketään ei kiinnosta jos ko." herra lukee lehteä pyödän ääressä" , jos näin lukisi uutisissa, etkä olisi täällä kirjoittelemassa.
        Puhumatta ymmärtää suodattaa tai jopa olla lukematta niitä.
        Mainos arvo tehdään väkisin , vaikka täysin valheilla jne.
        Ja ei lajissa pärjää , jos vain kirjoittelee täällä toisten tekemisistä,
        joista ei oikeasti tiedä yhtään mitään tuntemattomasta ihmisestä.
        Hyvä, että saatte tyhjään elämäänne aiheita,
        kun ette käsitä elää omaa elämäänne vaan täysin tuntemattomien ihmisten asioita mietitte, hyvä niin.
        Vai mitä ko. asia vaikuttaa sinun arkeesi?


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka jytkytti naftan hinnan jo yli 2,3 euroon

      Sannan aikaan esimerkiksi dieseliä selvästi kalliimpaa bensaakin sai 1,3 eurolla. https://www.is.fi/autot/art-200001188
      Maailman menoa
      169
      4111
    2. Päivän Sanna: Suomi maailman onnellisin maa

      Sanna muutti Suomen maailman onnellisimmaksi maaksi. Hänen pyyteetön työnsä maailmalla tuottaa edelleen tulosta.
      Maailman menoa
      113
      3561
    3. Vasemmiston feministinaiset puolustavat islamia

      mikä on täysin järjenvastaista, mutta eihän femakoilla paljon järkeä olekkaan, leijuvat siellä omassa kuplassaan. Myös
      Maailman menoa
      248
      3007
    4. Taisi kolahtaa....

      Joku kysyi, että miksi S24 sallii kirjoittelun tänne venäläisiltä alustoilta, juttu poistui. Täällähän tosiaan välillä
      Maailman menoa
      7
      1739
    5. Suomi edelleen maailman onnellisin maa

      Olemme hyvällä tiellä. Laitetaan nyt talous kuntoon.
      Maailman menoa
      164
      1376
    6. Kuvaa kaivattuasi

      Yhdellä kivalla yhdyssanalla. 🥹
      Ikävä
      76
      1275
    7. Huomasitko? Tämä "viinin läträys" hämmästytti Yökylässä

      Yökylässä-sarjassa Maria Veitola vieraili Christel ja Jori Roosbergin kotona. Tunnelma oli mukava ja puitteet hulppeat.
      Suomalaiset julkkikset
      31
      1161
    8. Lopetan Keskipohjanmaan tilaamisen

      Vasemmistolaisen ja kristinuskovastaisen pääkirjoituksen vuoksi. Suomen kouluissa on nykyisellään hyvä uskonnonopetus.
      Kokkola
      63
      961
    9. Mitä vielä

      Toivot välillemme ?
      Ikävä
      67
      842
    10. Jos saisit yhden

      Asian muuttaa kaivatussasi
      Ikävä
      88
      830
    Aihe