Conon McGregor

Anonyymi-ap

Se on ihan sama minkä kokoinen ihminen on kunhan on ystävällinen luonne ja hyväsydäminen.
Mutta onko sellainen asia sitten todellinen kuin pienen miehen-syndrooma. Otsikon kaveri on voittanut mainetta ja mammonaa, mutta silti pitää yritää päteä ja olla kovaa jätkää. Sanotanko sitä Napoleon-syndroomaksi. Kyllä on kummallista. Uran alkuaikoina se oli vielä ihan normiheppu, mutta ksui on noussut eikä meinaa millään tulla alas. Ei raha, autot, maine kaikki luksus riitä poistamaan pienen miehen syndroomaa. Hoitoon tuota varmaan on turha yrittää saada niin on pahasti persoonallisuushäiriöinen kaveri.

9

425

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Conor siis.

      • Anonyymi

        🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑

        ❤️ ­­­N­­y­m­­­f­­­o­m­a­a­n­­­i -> https://ye.pe/finngirl21#17974496M

        🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞


    • Anonyymi

      Kirjoitat tänne palstalle muiden lajien urheilijoista.
      Ole hyvä ja katso palstan otsikko.
      Kuuluvat muille palstoille, eri otsikoille.

    • Anonyymi

      Tuo hiiri ei saisi satasta ylös penkiltä.

    • Anonyymi

      Conor aina vähän testopöllyissä sekoilee, nyt tais olla kokaiinissa, mutta roinaa menee myös ainakin toisinaan. On kova pätemisen tarve ja itsetunto varmaan aika nollissa. Siitä se pätemisen tarve kertoo, että ei ole sujut itsensä kanssa ja tuntee itsensä jotenkin alempiarvoiseksi, yrittää hakea jatkuvasti hyväksyntää esittämällä kovista vaikka pieni poika sisällä itkee.

      • Anonyymi

        On se tienannut ja saanut kuuluisuutta enemmän,
        kuin tulet koskaan saamaan tai tienaamaan,
        kateellinen ei ymmärrä että se kuuluu brändiin ja mainontaan,
        show siinä on se koko juttu , ja se miksi sinäkin siitä kirjoitat ja puhut,
        ei väliä mitä puhutaan kunhan puhutaan ja kassa laulaa.

        Tosin tämä ei ole kehonrakennus palstan aiheeseen sopivaa mutta kade kirjoittaa joka paikkaan mitä sattuu.....


    • Anonyymi

      Irlannin vihervasemmistolaiset syyttävät Conor McGregoria osasyylliseksi Dublinin mellakoihin. Tosin se miksi ja millä logiikalla he niin tekevät niin ei kyllä täysin auennut minulle.

      • Anonyymi

        En ihmettele. Se on sellanen riidankylväjä, että kun ei omasta kusipäisyydestä saa tarpeeksi kiksejä niin yllyttää massoja mukaan sabotaasiin.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        En ihmettele. Se on sellanen riidankylväjä, että kun ei omasta kusipäisyydestä saa tarpeeksi kiksejä niin yllyttää massoja mukaan sabotaasiin.

        Ette ikävä kyllä ymmärrä mitään uutisoinnista.
        Ketään ei kiinnosta jos ko." herra lukee lehteä pyödän ääressä" , jos näin lukisi uutisissa, etkä olisi täällä kirjoittelemassa.
        Puhumatta ymmärtää suodattaa tai jopa olla lukematta niitä.
        Mainos arvo tehdään väkisin , vaikka täysin valheilla jne.
        Ja ei lajissa pärjää , jos vain kirjoittelee täällä toisten tekemisistä,
        joista ei oikeasti tiedä yhtään mitään tuntemattomasta ihmisestä.
        Hyvä, että saatte tyhjään elämäänne aiheita,
        kun ette käsitä elää omaa elämäänne vaan täysin tuntemattomien ihmisten asioita mietitte, hyvä niin.
        Vai mitä ko. asia vaikuttaa sinun arkeesi?


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa

      Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h
      Maailman menoa
      29
      2854
    2. Jos vedetään mutkat suoraksi?

      Niin kumpaan ryhmään kuulut? A) Niihin, jotka menevät edellä ja tekevät? Vai B) Niihin, jotka kulkevat perässä ja ar
      Sinkut
      106
      2651
    3. Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan

      Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv
      Maailman menoa
      28
      2365
    4. Vain vasemmistolaiset ovat aitoja suomalaisia

      Esimerkiksi persut ovat ulkomaalaisen pääomasijoittajan edunvalvojia, eivät auta köyhiä suomalaisia.
      Maailman menoa
      49
      1904
    5. Anteeksipyyntöni

      Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska
      Järki ja tunteet
      14
      1493
    6. Miten must tuntuu

      et sä ajattelet mua just nyt
      Ikävä
      32
      1463
    7. Kun et vain tajua että

      sua lähestytään feikkiprofiililla :D Hanki aivot :D m-n
      Ikävä
      177
      1183
    8. Sydämeni valtiaalle

      En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden
      Ikävä
      102
      1173
    9. En vain unohda

      Sitä miten rakastuneesti olet minua katsonut. Oliko tunteet liian suuria että niistä olisi voinut puhua.
      Ikävä
      71
      1015
    10. Oletko tyytyväinen

      Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?
      Ikävä
      81
      958
    Aihe