Conon McGregor

Anonyymi-ap

Se on ihan sama minkä kokoinen ihminen on kunhan on ystävällinen luonne ja hyväsydäminen.
Mutta onko sellainen asia sitten todellinen kuin pienen miehen-syndrooma. Otsikon kaveri on voittanut mainetta ja mammonaa, mutta silti pitää yritää päteä ja olla kovaa jätkää. Sanotanko sitä Napoleon-syndroomaksi. Kyllä on kummallista. Uran alkuaikoina se oli vielä ihan normiheppu, mutta ksui on noussut eikä meinaa millään tulla alas. Ei raha, autot, maine kaikki luksus riitä poistamaan pienen miehen syndroomaa. Hoitoon tuota varmaan on turha yrittää saada niin on pahasti persoonallisuushäiriöinen kaveri.

9

384

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Conor siis.

      • Anonyymi

        🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑

        ❤️ ­­­N­­y­m­­­f­­­o­m­a­a­n­­­i -> https://ye.pe/finngirl21#17974496M

        🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞


    • Anonyymi

      Kirjoitat tänne palstalle muiden lajien urheilijoista.
      Ole hyvä ja katso palstan otsikko.
      Kuuluvat muille palstoille, eri otsikoille.

    • Anonyymi

      Tuo hiiri ei saisi satasta ylös penkiltä.

    • Anonyymi

      Conor aina vähän testopöllyissä sekoilee, nyt tais olla kokaiinissa, mutta roinaa menee myös ainakin toisinaan. On kova pätemisen tarve ja itsetunto varmaan aika nollissa. Siitä se pätemisen tarve kertoo, että ei ole sujut itsensä kanssa ja tuntee itsensä jotenkin alempiarvoiseksi, yrittää hakea jatkuvasti hyväksyntää esittämällä kovista vaikka pieni poika sisällä itkee.

      • Anonyymi

        On se tienannut ja saanut kuuluisuutta enemmän,
        kuin tulet koskaan saamaan tai tienaamaan,
        kateellinen ei ymmärrä että se kuuluu brändiin ja mainontaan,
        show siinä on se koko juttu , ja se miksi sinäkin siitä kirjoitat ja puhut,
        ei väliä mitä puhutaan kunhan puhutaan ja kassa laulaa.

        Tosin tämä ei ole kehonrakennus palstan aiheeseen sopivaa mutta kade kirjoittaa joka paikkaan mitä sattuu.....


    • Anonyymi

      Irlannin vihervasemmistolaiset syyttävät Conor McGregoria osasyylliseksi Dublinin mellakoihin. Tosin se miksi ja millä logiikalla he niin tekevät niin ei kyllä täysin auennut minulle.

      • Anonyymi

        En ihmettele. Se on sellanen riidankylväjä, että kun ei omasta kusipäisyydestä saa tarpeeksi kiksejä niin yllyttää massoja mukaan sabotaasiin.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        En ihmettele. Se on sellanen riidankylväjä, että kun ei omasta kusipäisyydestä saa tarpeeksi kiksejä niin yllyttää massoja mukaan sabotaasiin.

        Ette ikävä kyllä ymmärrä mitään uutisoinnista.
        Ketään ei kiinnosta jos ko." herra lukee lehteä pyödän ääressä" , jos näin lukisi uutisissa, etkä olisi täällä kirjoittelemassa.
        Puhumatta ymmärtää suodattaa tai jopa olla lukematta niitä.
        Mainos arvo tehdään väkisin , vaikka täysin valheilla jne.
        Ja ei lajissa pärjää , jos vain kirjoittelee täällä toisten tekemisistä,
        joista ei oikeasti tiedä yhtään mitään tuntemattomasta ihmisestä.
        Hyvä, että saatte tyhjään elämäänne aiheita,
        kun ette käsitä elää omaa elämäänne vaan täysin tuntemattomien ihmisten asioita mietitte, hyvä niin.
        Vai mitä ko. asia vaikuttaa sinun arkeesi?


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Rasismia kaikkialla näkevät ovat Suomen tyhmimpiä ihmisiä

      ja monillahan kuluu myös mielialalääkkeitä, eli päässä on ongelmia. Mutta he eivät tajua kuinka paljon ja ihan todellis
      Maailman menoa
      306
      6653
    2. Ei kahta sanaa etteikö Petteri Orpo hyväksy rasismia

      Koska jatkaa hallituksessa rasistisen perussuomalaisiksi itseään kutsuvan puolueen kanssa. Se on Petteri Orpon arvomaai
      Maailman menoa
      50
      5811
    3. Mitkäs nuorisoporukat ovat toisia nuoria ryöstelleet (selvää rassismia)

      No poliisi kertoo, että maahanmuuttajataustaisia ovat, ja isot porukat sillä yhden suomalaisen uhrin kimpussa on ollut j
      Maailman menoa
      186
      5282
    4. Pitkän linjan yritysjohtaja: Suomen tapahtumat eivät ole Aasian kärkiuutinen

      Viimeaikaista kohua on käytetty sisäpoliittisena lyömäaseena, Thomas Zilliacus sanoo. – Koska asiaa kuitenkin kommentoi
      Maailman menoa
      61
      4063
    5. Demarit ovat oikeasti törppöjä eli heikkoälyisiä

      ja todistavat sitä päivittäin täällä lapsellisilla jutuillaan. Kauheasti on hehkuttaneet kuinka demarien kannatus vaan
      Maailman menoa
      38
      3328
    6. Perussuomalaiset eivät harrasta maalittamista kuten vasemmisto

      Huomaa tässä keinotekoisessa "rasismi"-kohussakin kuinka vasemmistolaiset maalittavat Perussuomalaisia. Me emme vastaava
      Maailman menoa
      5
      3323
    7. HS 12/25 kysely: persut romahti, demarit raketoi

      Kyyti on kylmää persuleirissä, saattaa vetää siellä silmätkin viirulleen. Sen sijaan SDP:n puoluetoimistolla voidaan pok
      Maailman menoa
      52
      3237
    8. Töppö-persut ovat todella tyhmiä

      sen kertoo tämäkin avaus: "Persujen suosio vain laskee" Töppö-persu vaan unohtaa, että ennen tätä galluppia persujen kan
      Maailman menoa
      29
      3008
    9. Maataloustuet voi poistaa, naudan tuottajahinta pompsahtanut 25 %

      Enää ei tarvitse veronmaksajien tukea, koska maajussi saa lihasta nyt hyvää hintaa. https://yle.fi/a/74-20198739
      Maailman menoa
      11
      2242
    10. Mitäpä ostaisin ja lähettäisin Metsa Manille joulupäkitsiä?

      Vähän vaikea miettiä ja keksiä eikä pelkkää rahalahjaa oikein kehtoo. Kertokaapa te?
      Tuusniemi
      38
      1115
    Aihe