Conon McGregor

Anonyymi-ap

Se on ihan sama minkä kokoinen ihminen on kunhan on ystävällinen luonne ja hyväsydäminen.
Mutta onko sellainen asia sitten todellinen kuin pienen miehen-syndrooma. Otsikon kaveri on voittanut mainetta ja mammonaa, mutta silti pitää yritää päteä ja olla kovaa jätkää. Sanotanko sitä Napoleon-syndroomaksi. Kyllä on kummallista. Uran alkuaikoina se oli vielä ihan normiheppu, mutta ksui on noussut eikä meinaa millään tulla alas. Ei raha, autot, maine kaikki luksus riitä poistamaan pienen miehen syndroomaa. Hoitoon tuota varmaan on turha yrittää saada niin on pahasti persoonallisuushäiriöinen kaveri.

9

484

    Vastaukset 9

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Conor siis.

      • Anonyymi

        🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑

        ❤️ ­­­N­­y­m­­­f­­­o­m­a­a­n­­­i -> https://ye.pe/finngirl21#17974496M

        🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞


    • Anonyymi

      Kirjoitat tänne palstalle muiden lajien urheilijoista.
      Ole hyvä ja katso palstan otsikko.
      Kuuluvat muille palstoille, eri otsikoille.

    • Anonyymi

      Tuo hiiri ei saisi satasta ylös penkiltä.

    • Anonyymi

      Conor aina vähän testopöllyissä sekoilee, nyt tais olla kokaiinissa, mutta roinaa menee myös ainakin toisinaan. On kova pätemisen tarve ja itsetunto varmaan aika nollissa. Siitä se pätemisen tarve kertoo, että ei ole sujut itsensä kanssa ja tuntee itsensä jotenkin alempiarvoiseksi, yrittää hakea jatkuvasti hyväksyntää esittämällä kovista vaikka pieni poika sisällä itkee.

      • Anonyymi

        On se tienannut ja saanut kuuluisuutta enemmän,
        kuin tulet koskaan saamaan tai tienaamaan,
        kateellinen ei ymmärrä että se kuuluu brändiin ja mainontaan,
        show siinä on se koko juttu , ja se miksi sinäkin siitä kirjoitat ja puhut,
        ei väliä mitä puhutaan kunhan puhutaan ja kassa laulaa.

        Tosin tämä ei ole kehonrakennus palstan aiheeseen sopivaa mutta kade kirjoittaa joka paikkaan mitä sattuu.....


    • Anonyymi

      Irlannin vihervasemmistolaiset syyttävät Conor McGregoria osasyylliseksi Dublinin mellakoihin. Tosin se miksi ja millä logiikalla he niin tekevät niin ei kyllä täysin auennut minulle.

      • Anonyymi

        En ihmettele. Se on sellanen riidankylväjä, että kun ei omasta kusipäisyydestä saa tarpeeksi kiksejä niin yllyttää massoja mukaan sabotaasiin.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        En ihmettele. Se on sellanen riidankylväjä, että kun ei omasta kusipäisyydestä saa tarpeeksi kiksejä niin yllyttää massoja mukaan sabotaasiin.

        Ette ikävä kyllä ymmärrä mitään uutisoinnista.
        Ketään ei kiinnosta jos ko." herra lukee lehteä pyödän ääressä" , jos näin lukisi uutisissa, etkä olisi täällä kirjoittelemassa.
        Puhumatta ymmärtää suodattaa tai jopa olla lukematta niitä.
        Mainos arvo tehdään väkisin , vaikka täysin valheilla jne.
        Ja ei lajissa pärjää , jos vain kirjoittelee täällä toisten tekemisistä,
        joista ei oikeasti tiedä yhtään mitään tuntemattomasta ihmisestä.
        Hyvä, että saatte tyhjään elämäänne aiheita,
        kun ette käsitä elää omaa elämäänne vaan täysin tuntemattomien ihmisten asioita mietitte, hyvä niin.
        Vai mitä ko. asia vaikuttaa sinun arkeesi?


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Onko sulla rakas mitään sanottavaa?

      Lähetä tässä kaivatullesi haluamasi terveiset 💌
      Ikävä
      226
      1933
    2. Nanna hakkasi Martinan aivot tuusan nuuskaksi!!!

      Ihme jos Martina pystyy muodostaa järkeviä lauseita tämän nyrkkisateen jälkeen. Ottelupalkkio tuli, tajunta meni.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      260
      1134
    3. Liikenneonnettomuus kuhmo

      Taisi Audi mennä lunastukseen ja pemari kilometritehtaalle
      Kuhmo
      20
      985
    4. Vaikea löytää samantyylistä miestä

      Nyt on pakko avautua. Onko ketään muuta jonka on yksinkertaisesti todella vaikeaa löytää samanhenkistä kumppania kuin i
      Sinkut
      124
      675
    5. Martina ja Muhis

      Aamulenkillä yhdessä valmistautumassa suuren päivään,toivottavasti heräsivät toistensa viekusta.Ihana pariskunta❤
      Kotimaiset julkkisjuorut
      222
      648
    6. Oot sä aika nuorekas...

      Vaikka oot niin vanha!
      Ikävä
      37
      646
    7. Rasismi ahdistaa.

      Tapasin baarissa oikein lupsakan oloisen miehen, mutta arvomaailma on hyvin erilainen omani kanssa. Hän käyttää n-sanaa
      Sinkut
      201
      587
    8. Oot pelkkä naurun aihe

      🤣🤣🤣🤣🤣 m-n
      Ikävä
      38
      418
    9. Näin sut.

      olitpas vanhentuneen näköinen. 😆 mieheltä naiselle
      Ikävä
      50
      408
    10. Olenkohan tunteideni kanssa yksin?

      Salaa toivon, että sinä nainen luotat minuun niin paljon, että uskaltaisit lähentyä kanssani, vaikka tämä on vähän kiell
      Ikävä
      42
      402
    Aihe