Mistä ostaa analokisia steroideja?

Haluan kasvaa isoksi ja tarvitsen nyt näitä aineita. Mistä niitä saa ostaa? Prismassa ei ollut vaan oli joitain jauhoja vain.
4739
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

eikö varoittavia esimerkkejä ole liikaa? julkkikset ja ketä niitä on, ovat peikon näköisiä ja suonet ku sairastuneen madon näköisiä pullottaa kieroon kulkien

ethä sä tiedä edes mistä ne repii niitä mömmöjä, voi olla mitä vaan

ei niillä polvetka kestä juosta ku lihas kasvaa nopeammin mitä nivelten jaksaminen, itku tulee jos yrität juosta

Äänestä
  • 🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒

    🍑 ­N­y­m­­f­­­o­­m­­­a­a­­n­­i -> https://ye.pe/finngirl21#17977178s

    🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞

    Äänestä

Minä tapasin ostaa Anttilasta analogisia stereoita.

Äänestä

Silikoniöljyä lihaksiin niin pääsee halvemmalla ja nopeat tulokset.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Haluan kasvaa isoksi ja tarvitsen nyt näitä aineita. Mistä niitä saa ostaa? Prismassa ei ollut vaan oli joitain jauhoja vain.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu