Sylvester Stallone

Anonyymi-ap

Televisiosta tuli juuri kolmas Rambo elokuva jossa syltty on 42-vuotias ja aika kovassa kunnossa. Mies on minun mittainen, eli noin 175 cm pitkä ja tuossa filmissä paino on 92 kg, rasvat 4.4! Siinä tavoitetta, minulle ainakin joka painaa 100 kiloa ja rasvat mitä lie 😂. Kaveri penkkasi parhaillaan 180 kg. Mulla on ykkönen 115. Edelleen kovassa tämä tyyppi. Mutta joo, tarkoitus oli tuoda tämä puheen aiheeksi siksi että tuollaiseen kuntoon voi vielä päästä ilman kovaa doping lääkitystä.

9

329

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Mutta onko Syltyn naisella siveä historia?

      • Anonyymi

        Mitä aina jankutat jokaiseen ketjuun, vaimon tai naisen historiaa tai taustaa, mikä pakkomielle, tutki omaa päätäsi ja omaa taustaasi, siinä se ja pidä huolta vain ja ainoastaan siitä, tuliko selväksi.


    • Anonyymi

      Kuntoon pääsee aina, kun tekee nöyrästi töitä, syö tarkasti, lepää oikein ja haluaa todella pärjätä, tosin se ei tapahdu hetkessä, vuosien työ, oletko valmis vai selitteletkö vain?

      Kaikki tässä elämässä on valintoja, siis omia valintoja, jos juot nuuskaat, poltat ja syöt mitä sattuu ja vietät aikasi puhelimella ja netissä, olet negatiivinen ja hankala ,
      sitten se on kohdallasi niin.

      • Anonyymi

        Muutama vuosi perustreeniä, niin ollaan jo hyvin lähellä natumaksimia.


    • Anonyymi

      On varmaan kovakuntoinen, mutta Rambo-leffat ovat tahatonta huumoria sisältävää kuraa. Stallone vetää pullistelun niin överiksi, että väkisinkin naurattaa. Voihan se olla, että niin on tarkoituskin.

      • Anonyymi

        😅 joo, tuossakin leffassa hyvä repliikki olis "onks täällä peiliä, pitäs palautuu"


    • Anonyymi

      Eka Ramboleffa oli vielä ihan hyvä, loput sitten aivan päätöntä kohellusta vailla järjen hiventäkään. Ja aika paljon se Syltty on kyllä roinaa vetänyt ihan kuin kaikki muutkin Hollywoodin lihaskimput.

    • Anonyymi

      Taitaa tulla huomenna uusintana.

    • Anonyymi

      Mää oon kattonu kaik Rampoo-leffat, ja ny verän penkiltä 7 tuoppii, ja sitte saan pataani paari tiskillä ku kähmin jonkun naista...

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Hengenvaaralliset kiihdytysajot päättyivät karmealla tavalla, kilpailija kuoli

      Onnettomuudesta on aloitettu selvitys. Tapahtuma keskeytettiin onnettomuuteen. Tapahtumaa tutkitaan paikan päällä yhtei
      Kauhava
      204
      7175
    2. Ootko rakastunut?

      Kerro pois nyt
      Ikävä
      163
      2170
    3. Onhan sulla nainen parempi mieli

      Nyt? Ainakin toivon niin.
      Ikävä
      113
      1758
    4. Ujosteletko tosissaan vai mitä oikeen

      Himmailet???? Mitä pelkäät?????
      Ikävä
      51
      1440
    5. Suureksi onneksesi on myönnettävä

      Että olen nyt sitten mennyt rakastumaan sinuun. Ei tässä mitään, olen kärsivällinen ❤️
      Ikävä
      65
      1393
    6. Möykkähulluus vaati kuolonuhrin

      Nuori elämä menettiin täysin turhaan tällä järjettömyydellä! Toivottavasti näitä ei enää koskaan nähdä Kauhavalla! 😢
      Kauhava
      57
      1196
    7. Älä mies pidä mua pettäjänä

      En petä ketään. Älä mies ajattele niin. Anteeksi että ihastuin suhun varattuna. Pettänyt en ole koskaan ketään vaikka hu
      Ikävä
      102
      1135
    8. Reeniähororeeniä

      Helvetillisen vaikeaa työskennellä hoitajana,kun ei kestä silmissään yhtään läskiä. Saati hoitaa sellaista. Mitä tehdä?
      Kouvola
      7
      1076
    9. Kävit nainen näemmä mun

      Facessa katsomassa....
      Ikävä
      41
      1029
    10. Tarvitsemme lisää maahanmuuttoa.

      Väestö eläköityy, eli tarvitsemme lisää tekeviä käsiä ja veronmaksajia. Ainut ratkaisu löytyy maahanmuutosta. Nimenomaan
      Maailman menoa
      259
      1003
    Aihe