Onko Marin sairastunut?

Onko jo toinen päivä, ettei Marin ole esittelemässä itseään tai bile/panokavereitaan tai reivejään.

Onko hän kipeä? Flunssa-aalto on jo päällä. On aikakin olla saikulla eduskunnasta kuukauden päivät, sen verran raju kesä ollut takana. No, huomenna tulee Seiska, niin sillon viimestään viime kuulumisista tiedetään.

Pppparit on jo mikrossa odottamassa. Jännää.
9139
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Sanna Marin olisi hyvä teloittaa mahdollisimman pikaisesti, hyvä jos sen kansalaiset suorittais samaan aikaan kun jokainen poliisi maassa lahdataan. Eihän tuolla rikollisjärjestö poliisilla ollu edes uskallusta tutkia selvää kokaiinin käyttöä pääministerin tiloissa. Jokainen suomalainen poliisi kuuluisi samaan aikaan teloitettavaksi tällaisten piriämmien kanssa!

Äänestä

Säästä ne poppari rahat ja mene hoitoon. Ei ole tervettä olla noin kiinnostunut jostain yksittäisestä henkilöstä. Kuulostaa vaaralliselta pskykopaatilta.

Äänestä

Syyttää mediaa vainoamisesta mutta keikistelee vapaaehtoisesti jokaiselle kuvaajalle. Narsisti mikä narsisti.

Äänestä
  • Parturinsa kanssa meni "makoilemaan" härskisti ihmisten koti-ikkunoiden alle Töölön kalliolla melkein makasivat Temppeliaukion kirkon katolla mokomat pakanat.
    Ja nyt parturi-Jauhosanna pari nillittää, etteivät saa olla rauhassa!
    Luoja noilta demareilta meiltä varjelkoot!

    Äänestä

Jauhosanna,sd, vetää lonkkaa parturinsa kanssa välillä.

Äänestä

Onko se jo suhannut yksityiskoneella rahojen kanssa aurinkosaarille.

Äänestä

Krapulahan kestää 40 vuotiaalla tuonne keskiviikkoon, torstai sitten vkonlopun suunnittelua ja pe lähtien uuteen nousuun.

Äänestä

HIV on muuttunut jo AIDS-vaiheeseen. Olemus entistä riutuneempi.

Äänestä

Ottaako Sanna Marin maksua rikollisilta poliiseilta kun jakaa niille toosaa? Vai antaako ilmatteeks?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Onko jo toinen päivä, ettei Marin ole esittelemässä itseään tai bile/panokavereitaan tai reivejään.

Onko hän kipeä? Flunssa-aalto on jo päällä. On aikakin olla saikulla eduskunnasta kuukauden päivät, sen verran raju kesä ollut takana. No, huomenna tulee Seiska, niin sillon viimestään viime kuulumisista tiedetään.

Pppparit on jo mikrossa odottamassa. Jännää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu