on kaikkien luettavissa ilmaiseksi netissä.
Jos joku tilaa ko. lehden nettiversion, olisi mukava tietää, onko se yhtä hankala luettava kuin nyt ilmaiseksi nähtävä messu-lehti?
Jos lukee vaikka Ilkka-Pohjalaisen tai Kurikka-lehden epress.fi -palvelun kautta, lehti aukeaa ihan oikeasti lehtenä eikä erillisinä PDF-sivuina!
Ruokamessujen merkeissä Kauhajoki-lehti
Anonyymi-ap
5
471
Vastaukset
- Anonyymi
Liian tuore avaus kommentoitavaksi, odotellaan vaikka muutama vuosi!
- Anonyymi
pökäles
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
pökäles
Mahtaako päätoimittaja olla näitä pökälesmiehiä?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mahtaako päätoimittaja olla näitä pökälesmiehiä?
Kepulaisuuteen sopivat pökäleet.
- Anonyymi
Onko ruokamessuille liput ? joku hullu maksaa että pääsee ostelemaan
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 163391
Muistatko vielä viime kesän "sutinat"?
Kohtalo vai mikä lie järjesti, että törmäiltii jatkuvasti toisiimme. Ihan uskomatonta, koska eihän me mitään ikinä sovit202126En tullut, koska käytit päätäsi.
Ja koska ihmiset pilaavat sillä mahdollisuudet, kaikki mikä toimii vaatii oman lähestymistapani. Kun levittää punaisia m321895- 181861
- 821788
- 261582
- 291430
Kulta, sovitetaanko joku ilta avainta lukkoon?
Musta tuntuu että me ollaan pari. Olisi ihana saada asialle sinetöinti viemällä suhde päätyyn asti. ❤️ Rakastan sua ikui361387Miten lasketaan?
Ompa ollut valtava ihmismassa taas Folkkaajia liikenteessä. Miten noin 2200 lipunostaneesta muodostuu 11000 kävijää?.91384Hyvää Huomenta Rakas Neiti
Hyvää Huomenta Nainen🤗 Kaikkea hyvää toivon sinun päivääsi😘 Näin toivoo mies111324