Amerikan touhua

3148
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Sellainen se Suomenkin ihannoima mallimaa on.

Äänestä
  • 80-luvulla kaikki diggasivat USA:ta.
    Tuskin enää sentään?😂

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    80-luvulla kaikki diggasivat USA:ta.
    Tuskin enää sentään?😂

    Onhan sen suosio romahtanut samoin kuin koko maa.
    Lähinnä meidän niin sanotut poliitikkomme haluavat kovasti uppoavaan laivaan.
    Valtamedioissa ei sanallakaan mainita mitään kielteistä Usan rappioyhteiskunnasta. Jotkut sitten vieläkin niissä vanhoissa kuvitelmissaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

on koomista seurata😂🤣

https://www.bitchute.com/video/TS0AKXSkn3Tg/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu