Lobbari Paavo Lipponen raivoissaan

https://www.is.fi/politiikka/art-2000009826353.html

Paljonkohan tuo ehti tienata Venäjän mannekiinina?
11291
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Hauska vanha video Tik Tok jossa Heinäluoma vetää herneet nenään kun Mestari Halla-aho varoitteli Venäjän energian riippuvuudesta. Kuinkas sitten kävikään

Äänestä

Kehtaakin lipunen mesota vaikka itse oli päälobbarina ja rikastui.

Äänestä

Lipposen takapiha avattava nyt eikä vasta sitten kun on päässyt pälkähästä kuoltuaan.

Äänestä

Lipponen oli aikoinaan piilokokoomuslainen.

Äänestä

Möö möö on demari viimeiseen henkäykseensä asti. Vika ei koskaan ole minussa koska voin syyttää muita. Ukko vaikuttaa aivan paavolta.

Äänestä

Tyypillinen Demari ei minä vaan muut Kyllä Lipposelle Venäjän rahat kelpasi ja vaimolle sopeutusrahat vaikka oli hyvällä palkalla töissä harmi että noille oli tuolit varattuna

Äänestä
  • Helpolla on massit saatu....

    Äänestä

  • Seuratkaa rahaa sillä sen lauluja laulat joka eniten maksaa !

    Äänestä

Lipponen on maanpetturi ja joutaisi saada tuomion siitä. Myi Suomea venäjälle.

Äänestä

SDP, köyhien rikkaiden asialla, niiden, joilla ei vielä ole tarpeeksi :)

Äänestä

Joutaisi tuokin jo lähteä multiin.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

https://www.is.fi/politiikka/art-2000009826353.html

Paljonkohan tuo ehti tienata Venäjän mannekiinina?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu