Ostin Teslan,on halpaa ajoa....

...ai saatana, akusto hajosi...32 000€.....ei ollutkaan kovin halpaa.
7143
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Sinulla ei ole Teslaa. Se väki ei täällä kitise.
🤣🤣🤣

Äänestä
  • Aivan..ei ehdi kun pitää viedä tesloja pajalle..

    Äänestä

Minä tilasin harmaan Cupra Boost Impulsen 77 kWh version, kun hinta (46 800e) sattui vihdoin kohdalleen. Tuolla pitäisi päästä 500 kilometriä kerrallaan ainakin kesällä.

Äänestä
  • Kauankohan siinä kestää akusto...no, eiköhän talven jälkeen romis kutsu..

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Kauankohan siinä kestää akusto...no, eiköhän talven jälkeen romis kutsu..

    Se jää nähtäväksi. Ajoakulle antavat takuuta 8 vuotta tai 160 tkm. Vuodet tulee omassa käytössä täyteen aikaisemmin.

    Äänestä

Eikö takuu korvaa.

Äänestä
  • Aina löytyy joku porsaanreikä maahantuojalla ettei tarvitse korvata mitään.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

...ai saatana, akusto hajosi...32 000€.....ei ollutkaan kovin halpaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu