Persujen takia mulle tulee tällä palstalla

pallivaha mainoksia. En tiennyt että sellaista on edes olemassakaan.
Ei sais nauraa toisille ihmisille, mutta tää naurattaa:
https://www.iltalehti.fi/villeranta/a/ae657620-a07d-48e4-adf6-bf36d04e73b0
1110
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Hyvä pilakuva,, 100% faktaa.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

pallivaha mainoksia. En tiennyt että sellaista on edes olemassakaan.
Ei sais nauraa toisille ihmisille, mutta tää naurattaa:
https://www.iltalehti.fi/villeranta/a/ae657620-a07d-48e4-adf6-bf36d04e73b0

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu