Rami voittaa Misssuomi tittelin

Ylivoimaisesti kaunein ja suloisin
6156
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Suomeen pitäisi perustaa Miss kehitysvammainen ja Mister kehitysvammainen sarjat niin tuollaiset keharit voisivat ottaa osaa niihin. Sinne saisi mennä vaikka olisi molemmat värkit jalkojen välissä ja tissit selän puolella.

Äänestä

Aivan kaikille mahdollisuus no oikeasti mitä on missikisat täysin nykyarvojen vastaista touhua arvostellaan ulkonäköä jota ei saa enää tehdä mutta tässä näemme mihin maailma mennyt Mies missikisoissa enempää tuskin tarvitsee sanoa.

Äänestä

Suomessa putoaa kaikki mm Koulutaso Missitaso Elintaso

Äänestä

No eiköhän se voita kun yliksellä on kampanja päällä sen puolesta...

Äänestä
  • Eli vainotaan ja haukutaan lesboja ja ylistetään transuja? Just. Siinä sitä tasa-arvoa.

    Äänestä

Varma voittaja hänessä on ns Munaa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Ylivoimaisesti kaunein ja suloisin

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu