Transu putkahti toiseksi

perintöhenkilöksi Miss Suomi skabassa.
Mihin harmaaseen suohon tämä maa vajoaa?

https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/f7c0905b-d717-4143-a829-b06e35699521
13276
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Yleisön suosikki, ei mikään perintöprinsessa.

Äänestä

Onkohan se transponoitu naiseksi katkaisemalla kulli ja rakentamalla sille viirupylly?
Kuitenkaan biologiaa ei ole vieläkään kumottu vaan sukupuolia on vain kaksi.
Ei ole mahdollista että ahdistunut mies voisi tuottaa munasoluja kuten nainen kauneusleikkauksen jälkeenkään.
Tosin jos pallit katkaistaan (kastroidaan ) ei se voi tuottaa siittiöitäkään.
Pornoteollisuudessa tunnetaan shemale jolla siis on ylikehittynyt klitoris ja se siten muistuttaa peenistä.

Äänestä
  • Muuttuiko transu sukupuolettomaksi (steriiliksi) leikkauttamalla pallit pois, jos pallit taas jätettiin kyseessä on selkeästi mies.

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Muuttuiko transu sukupuolettomaksi (steriiliksi) leikkauttamalla pallit pois, jos pallit taas jätettiin kyseessä on selkeästi mies.

    Onko trasu leikkausten jälkeen kukaties hermafrodiitti, kuten esimerkiksi kastemato.
    Hermafrodiitit ovat selkärangattomia.

    Äänestä

Kuka koskee edes pitkällä tikulla? 😣🙉🙉🙉🙉🙉

Äänestä

Hevosnaama ihahahahaaaaa

Äänestä

Transu ei päässyt edes kolmen parhaan joukkoon. Yleisön homot ja transut valitsi suosikikseen tuon transun

Äänestä

Heheee

Äänestä
  • Pubiäänestyksen tulos.

    Äänestä

Eikä ole ensimmäinen perintöprinsessa transu.

Äänestä

Olettoko panneet merkille että kaiken näkösissä tosi-tv ohjelmissa ei koskaan ole ketään saamelaista taikka romaaninaista. Kaikenmaailman eri värisiä sukupuolineutraalia henkilöitä.kysyn vaan eikö me romaanit voisi myöskin osallistua esim.viitakon tähtösiin.?

Äänestä
  • Kerropa jotta miten romanien kansallispuvussa voisi uida polskuttaa meressä ja kuinka näppärästi se puku päällä pystyy juoksemaan, kiipeilemään kaikenmaailman ahtaissa ja korkeissa häkkyröissä?

    Äänestä

Ihmiset joutuvat hyväksymään erilaisuutensa mm. lyhytkasvuiset ja siten elämään koko elämänsä, Onko sukupuolisuus jotenkin eri asia kuin joku muu ihmisen ominaisuus, jota ihminen ei hyväksy. mutta joutuu sen kanssa elämään?

Miksi pitää yrittää ollaa jonkinlainen muullainen millaiseksi on syntynyt, eikö ihminen voisi olla sisäisesti ja ulkoisesti eripurainen ja elää silleen, sopeutua siihen kuin alkaa muokata itsestänsä, jotakin muuta millaiseksi on syntynyt? Hyväksytään ihmiset sellaisina kuin ovat syntyneet, ei heidän tarvitse tehdä itsestään jotakin muuta mitä ovat.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

perintöhenkilöksi Miss Suomi skabassa.
Mihin harmaaseen suohon tämä maa vajoaa?

https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/f7c0905b-d717-4143-a829-b06e35699521

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu