Nissan king cap 2,5tdit 1999-2001 nissan kin cap 2,5td 1990-1992 engalnin kieliset korjauskirjat :

Anonyymi-ap

Ovat nyt tarpeettomat koska autoja ei enään ole voidaan pientä maksua vastaan antaa pois vanhempi lujettelo tuotu amerikasta hayves toinen uudempi alfmer tilattu hinta oli silloin 35€ nyt 15-20 € käyn huomenna autokorjaamolla kysymässä ensi tarviskone niitä eipä taida olla enään vahempaa mallia liikenteessä ,enempi nettiautossa myynnissä ja torilla 🤔📙📓.

4

1187

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Korjaan :datsun&nissan &paterfield pig up 1970-1989 disel/bensa kummatkin ovat chilton vanhemmassa minun tekemiä puumerkkejä muuten ok kummatkin ,vanhempi päälystetty muovikelmulla .

    • Anonyymi

      Siis : 4x4 ja 4x2 vetoiset disel/ besalla. V6

    • Anonyymi

      Huomasin että minun vanha nissan king cap d22 2001.v. Taas pantu myytiin eipä kovin kauan ajanut sillä 13 th km vain karkilta näyttää ,samat text näyttää olevan jäi kun myyntiin autoliikkeeseen josta osti tämä kyseinen henkilö sen ostanut oli melkoisen paljon tavaraa jäi laittamatta mukaan uudet manuaalilukot ,pyöränmutterit,talvirenkaat + peltivanteella pinnoitettu 215 75r16 2 talvea kerkesin niillä vain ajaa hankook winter swou .Vain minä tiedän m????????????n .Nettiauto .com meinasin panna nuo renkaat myyntiin halkeileimia täynnä isä autoon käy sama jako 139,7 ,ei mitään myyntiarvoa 150€ ehkä vain.🤔😩🚙 Auton alkuperäinen väri sininen maalasivat eriväriseksi🔴.

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä

      Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain
      Maailman menoa
      188
      11184
    2. Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?

      Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-
      Maailman menoa
      92
      10622
    3. Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin
      Maailman menoa
      235
      6070
    4. Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli

      Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.
      Maailman menoa
      181
      4880
    5. Kokoomusnuoret: Sosiaalitukien työvelvoitteen tulisi koskea kaikkia

      Riikka Purra on esittänyt, että maahanmuuttajilta tulisi edellyttää palkatonta työtä sosiaalitukien vastineeksi. Kokoom
      Maailman menoa
      131
      3356
    6. Pystyisitkö olla

      Kanssani kaiken sotkun jälkeen? Ainakaan tunteet ei ole loppuneet
      Ikävä
      172
      3355
    7. L/OVER ikuisesti minun

      Aivan järkyttävä sarja. Ei voi olla katsomatta, mutta tuo omat muistot mieleen. Näyttelijät näyttelevät turhankin hyvin
      Ikävä
      40
      2183
    8. Mitä voisit miehenä tehdä?

      Suojellaksesi kaikkia naisia ja että heillä olisi juuri sinun käytöksen takia edes vähän turvallisempaa. Mitä miehenä
      Ikävä
      299
      1743
    9. Jyrki Linnankivi, Jyrki 69 - Goottirokkarista kirkonmieheksi Lappiin!

      Jyrki Linnankivi eli Jyrki 69 on The 69 Eyes -rockyhtyeen vokalisti. Lauluhommien lisäksi hän sanoittaa, säveltää ja sov
      Työ ja opiskelu
      6
      1580
    10. Onnea Maria ja Vilma Amazing Race -voitosta!

      Maria Guzenina ja Vilma Vähämaa voittivat Amazing Race Suomi -kisan. Voiton hetkellä Guzenina paljasti, miksi valitsi Vi
      Tv-sarjat
      16
      1504
    Aihe