Demarien eläinviha

Lahden terroristiepäilty ampui kissansa – aktiivinen demari ilmeisesti.
4166
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Onko yhteyksiä Katti-Näkkälään, hesari?

Äänestä

Romaaninaisen kissat jos hävittää niin ollaan lähellä rasismia.

Äänestä
  • Rasismin ytimessä silloin ollaan.

    Äänestä

Tuskinpa on tämä terrorismista epäilty reppana koskaan kissaansa ollut kikntynyt tai muutenkaan sitä kohdellut hyvin. Nyhjäke, mikä Nyhjäke. Ei ole tuon päässä muutakun Black hole.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Lahden terroristiepäilty ampui kissansa – aktiivinen demari ilmeisesti.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu