löytyy... sinne hilataan ympäri saksaa turkkilaisten toimesta esim kaikki vanhat Volvo 850 farmarit. Siis ne jotka ei muille kelpaa.
Paskaa
Hampurista
1411301
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Siiten varmaan kannaattaa jättää ne Vulvat sinne Hampuriin .
Ps. Saksassa on muitakin kaupunkeja kuin Hampuri .
Juu,tuonne kerätään isomoottoriset 10 vuotta vanhat autot Suomalaisia odottamaan,myös hintaa fixataan ylöspäin.Sitten tuleekin jo Suomalainen kauppaavustaja ostajakandidaattien kanssa joiden on pakko ostaa samanapäivänä auto.
..onko pakko kirjoittaa mielipiteitä, jos ei osaa kirjoittaa?
Kiitos, ei tarvitse vastata.
Mitäs h....n äidinkielenopettajia täällä autovoorumeilla heiluu ... Attanas , alkakaas nyt vaan nauttimaan siitä valtion (kunnan) virasta , ja viettäkää ihan rauhassa se 8 viikon kesäloma.
Se loma on muuten 10 viikkoa ja erittäin hyvä syy sinällään jatkaa tässä hommassa. Jää hyvin aikaa mm. tuontiauton hakuun.
Alkakaa nauttia , ruvetkaa nauttimaan...
Taas peräkammrin pojat vauhdissa.Äitin pojat pysyykää vaan omankylän autokaupassa.Ostakaa sieltä se Toyota.
Suomalaisiahan ne Hampurin autokauppiat venaa. Siintähän niiden leipä lähtee, kun 50 - 400 Suomalaista kuukaudessa käy autokaupoilla.
Peräkammarin pojathan uskoo ja toivoo että 30 - 40 000 vuotuista tuontiautoa jotenkin vaikuttaa markkinoihin joilla on jatkuvasti myynnissä yli 2,5 miljoonaa käytettyä autoa.
Pösilöitä kusetetaan kaikkialla. Kusetus ja vedätys on suurinta suljetuilla ja suojatuilla markkinoilla kuten Suomessa. Parasta että juntit tekee kauppaa vain Suomi jobbarien kanssa. Näin voitte olla varmoja että maksoitte liikaa ja tulitette kusetetuiksi.
onneksi kaikille saksanvihaajille on Suomessa Kupen auto ja Korsumäen auto.
Kun mä tulen rikkaaksi, ostan Volvon.
Se premiumia.
http://www.mobile.de/SIDmuqdOjZnZ0v7n4VnxEF2Ow-t-vaNexlCsAsCsK%F3P%F3R~BmSB11LsearchPublicJ1117387041A1LsearchPublicD1100CCarY-t-vctpLtt~BmPA1A1B20C626%81J-t-vCaMkMoSeSmVb_X_Y_x_ysO~BSRA6D1100E25100C850CPKWC850HinPublicA2A0A0A0A0/cgi-bin/da.pl?bereich=pkw&top=7&id=11111111145598562&
toukokuussa oli suomalaisia 402 jotka osti 403 eli edellinen väärää tietoa
välittäjien touhu täyttä kusetusta.
Sakemanni on niin varakas, ettei se kehtaa ostaa 850 - farmaria 3.500 eurolla. Kyseessähän on sakemannin 2 - 3 kuukauden säästöt.
Oletko muuten huomannut, että saman tyyppiset Volvot maksavat Suomessa 3 x 3.500 euroa eli 10.500 e ?
Oletko tutkinut missä kunnossa nämä Suomen autot ovat ?
Kerroin on näissä autoissa 3, siis Suomihinta-kerroin. Tuontiautojobbarit tekevät parhaan tilin juuri näillä autoilla. Siksi autot kerätään Hampuriin, vietäviksi Valko-Venäjälle, Suomeen ja muihin itäblokkimaihin.
"vietäviksi Valko-Venäjälle, Suomeen ja muihin itäblokkimaihin."
Noista vielä tuo suomi on autojen suhteen se kaikista ITÄISIN maa!