Suolla kallis asianajaja..sama kuin Aarniolla

Anonyymi-ap

Onko Jarkko Teuvalta?

16

888

    Vastaukset 16

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ei ole tehnyt mitään väärää. Laulajat saa p.llua ihan riitävästi, ettei tarvitse väkisin yrittää.
      Tämä on tosi.

      • Anonyymi

        Niinpä tuo väittää...ihme, kun kuitenkin palkkasi Lappiniemen..


    • Anonyymi

      Palkkasi sen takia, ettei joudu syyttömänä tuomituksi.

      • Anonyymi

        Kuvausryhmän mukana oli Jussi-palkittu dokumenttiohjaaja Joonas Berghäll. Hänet palkittiin vuonna 2011 elokuvasta Miesten vuoro.

        Tähkä tai kuvausryhmä eivät kertoneet medialle, mitä he ovat kuvaamassa. Ennen istunnon alkamista Tähkä seisoi vakavana seinän vierustalla ja hänen katseensa oli visusti maassa.

        Istunnon alkaessa Tähkä siirtyi saliin. Median edustajat seurasivat Tähkää istuntosaliin, kun taas kuvausryhmä keskittyi kuvaamaan median toimintaa artistin ympärillä.


      • Anonyymi

        ....ettei saisi rangaistusta


      • Anonyymi

        syyllinen se ketku on..


    • Anonyymi

      Olipa kovat syytteet...syyttäjä laatinu tyhjästä?!

    • Anonyymi

      Sana sanaa vastaan.

    • Anonyymi

      Näyttö riittää...

    • Anonyymi

      Lauri Tähkä ja kuvausryhmä halvensivat toiminnallaan paitsi mahdollista uhria myös suomalaista oikeuslaitosta

      • Anonyymi

        voi olla että julkimot saa pesää helpommin,mutta aika usein ne ei varmaan ymmärrä jos toinen sanoo ei...sitten ollaan tässä tilanteessa.no en spekuloi sitä onko fyysisiä todisteita ja jos on saadaanko sovittua suljettujen ovien takana


      • Anonyymi

        ylimielinen ketku se tähkä.. ja varmasti syyllinen.


    • Anonyymi

      En usko tähän(kään) juttuun yhtään, toivottavasti Lauri saa viä kunnon korvaukset valheellisesta ilmiannosta.
      Rydman oli täysin syytön, jutun takana ex eukko (ja jotkut vassaritoimittajat) joka sepitteli satuja ja tarinoita, kaikki syytökset kumottiin, mistään ei löytynyt mitään todisteita.

      Onneksi nykyään virkavaltakin herännyt kuinka nykyään naisissa on ihan yhtä paljon rikollisia, nistejä, päihdesekopäitä kun miehissäkin, että enää ei kaikki höpinät ja kiristysyritykset mene läpi.

      • Anonyymi

        seli seli. ei ne aina oo "höpinöitä" tai kiristyksiä..


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        seli seli. ei ne aina oo "höpinöitä" tai kiristyksiä..

        Tais palaa kenopäällä hermo kun ei tyttö antanu,nooh se on ny ura ohi kun uskottavuus loppu..ei kiakumista tarvii enää kuunnella muualla kun teuvalla karaokes


    • Anonyymi00017

      borrelioositonttukin sai sivussa seuraa, annaa ja iltapäivälehtiä itkemään ja tietenkin elokuvasäätiön

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksi et halua kaivattusi

      kanssa suhteeseen? Onko jokin syy vaikka rakastat häntä?
      Ikävä
      130
      1264
    2. 73
      1213
    3. Carunan hinnat

      Yks proffa vauuttaa, ettei Caruna voi noin vain nostaa hintoja koska suomen laki kieltää, toinen proffa sanoo että Carun
      Maailman menoa
      99
      978
    4. Mikä sun kaivatussa on se miksi ihastuit

      ja ikävöit? Eli se jokin asia, mikä aiheutti tunteen, että tuossa on sitä jotain? Meinasitko tehdä asialle jotain vai ka
      Ikävä
      50
      905
    5. Koetko vielä et

      Olen elämäsi rakkaus?
      Ikävä
      78
      822
    6. Joko uskallat.

      Huomenna nähdään.
      Ikävä
      45
      791
    7. Kunnan päätie ja sen lähialueet

      Arvon hyrynsalmelaiset. Tätä palstaa on näin Ukkohallan mökkiläisena ihan viihteellistä lukea. Milloin teitä ahdistaa la
      Hyrynsalmi
      40
      778
    8. Oletko tullut siihen

      Tulokseen ettet saa minua
      Ikävä
      67
      663
    9. Olen tumma ja tulinen

      Ja vielä suora - en ollut sinua varten. n to m
      Ikävä
      113
      624
    10. Mitä luulet

      Mitä luulet kaivattusi ajattelevan sonusta? Onko jotain mitä haluaisit oikaista hänelle?
      Ikävä
      39
      546
    Aihe