Ostit uuden Toyotan, kohta korjaat...

sitä joka talvi. Mazda olisi ollut se uskollinen japanilainen soturi. Mitä menit hankkimaan Toyotan.
21254
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 21

Vanhimmat
  • 🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑

    🍒 ­­N­y­m­­­f­o­m­a­a­­n­i -> https://ye.pe/finngirl21#18023046B

    🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞

    Äänestä

Mazda hallitsee maalaamisen ,pellin kahtapuolen maali ja pelti vedetään pois

Äänestä
  • Nyt oli jo turhan väsynyt vitsi japsiautoista,,80-luvulla kuulin tuon eka kertaa, jonne

    Äänestä

  • Anonyymi00012 kirjoitti:

    Nyt oli jo turhan väsynyt vitsi japsiautoista,,80-luvulla kuulin tuon eka kertaa, jonne

    Eikä ollut edes hauska.

    Äänestä

Jos ajaisib Toyotalla julkisesti kaupungilla saisin hävetä silmät päästäni. En tosin syrjäkylilläkään ajele, kun vaihtoehtojakin on.

Toyota menee samaan kategoriaan Foordin kanssa. Kamala auto, johon rentouttava ajonautinto ei sovi lainkaan. Tämä on vain oma mielipiteeni.

Äänestä

Mazdaa tosiaan on nautinto ajaa vrt Foordi ja Toyota. Mazdan desing myös miellyttää enemmän itseäni.

Äänestä
  • Joo, todellinen luontoystävän valinta, luonnossahan rauta esiintyy oksideina ja Mazdalla ei siihen tilaan kauaa mene.

    Äänestä

  • Anonyymi00009 kirjoitti:

    Joo, todellinen luontoystävän valinta, luonnossahan rauta esiintyy oksideina ja Mazdalla ei siihen tilaan kauaa mene.

    Jalkapatikalla vain eteenpäin. 🫡

    Äänestä

12V ajettu samalla toyotalla ja suurin työ on ollut hakea jokavuotinen leima katsastukessa.

Äänestä
  • Ja ajaminen on ollut yhtä nautintoa? Ehkä jos ei paremmasta tiedä.

    Toyota jota ei tarvitse huoltaa 🤥 Pinokkio.

    Äänestä

Isällä 6 vuotta vanha Toyota, mitään ei ole tarvinnut korjata tähän mennessä, ei kuulemma edes polttimoa ole vielä tarvinnut vaihtaa. Taitaa olla kaikki ledejä.

Äänestä

Mazda vaihtui Toyotaan, koska matukan diesel alkoi hajoamaan ennen aikojaan.

Äänestä
  • Mäkin jouduin vaihtamaan diesel mersua kun mittarissa oli vasta 852 000km ei kyllä kestä enää mitään autot.

    Äänestä

Mazdan ostavat vain puppelipojat.

Äänestä
  • Ainakin ne sit ymmärtää nautinnon päälle. Toyotasta nauttii vain ikuiset kitisijät ja kätisijät, kaikki on persiilään ja niin kuuluu olla eikä ajomatkankaam tarkoitus ole olla nautinto.

    Eräs tuttavani vauhtoi Toyotan pois kun oli niin ikävä ajettava, tilalle Opel ja sekin kuulemma nautinto vs toyota.

    Äänestä

mazdassa on ollu pelti sielä tehtaalla ja sitten maalattu ja lopulta pelti vedetty poiis😂

Äänestä
  • Kerro lisää propagandaa.

    Äänestä

  • Katso vaan, ettet jää tuolle tasolle.

    Äänestä

  • Anonyymi00020 kirjoitti:

    Katso vaan, ettet jää tuolle tasolle.

    Ei siinä jos tykkää.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

sitä joka talvi. Mazda olisi ollut se uskollinen japanilainen soturi. Mitä menit hankkimaan Toyotan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu