Hölmöjä ovat kaikki tyynni Pirkkalalaiset

Ei anneta tehdä töitä rauhassa,katusaneerauksen pitäisi valmistua silmänräpäyksessä.
3580
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Niitä on kusipät tekemässä

Äänestä

Hämeenhitaat, kaikki kestää 8 vuotta.

Äänestä

me viimeiset pirkkalalaiset ollaan vähän niinkun jälkeenjääneiden jälkeläisiä.kun meidän taidot ei riittäny oikein mihinkään niin tänne jäätiin.viisaammat lähti isoihin kaupungeihin.mut loppujen kävi kuten jääkiekossa.taitavat pelaa nhl-kiekko eli rahapaikoissa.sm -liigas pelaa ne joiden taidot ei piisannu ja joutuvat täälä tahkoamaan pikkurahoista.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Ei anneta tehdä töitä rauhassa,katusaneerauksen pitäisi valmistua silmänräpäyksessä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu