ei unohdu kotiin sillä voit maksaa jopa ruokaostokset ja punainen valo kartalla näyttää missä olet 😂🤣
https://www.bitchute.com/video/zwdkaSB0xayt/
https://www.bitchute.com/video/zwdkaSB0xayt/
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 40
Vanhimmat
Älä luulekkaan tulevaisuuden pankkikortissa voi olla tuollaisia ominaisuuksia. Mutta tuskin kännykässä.
On jo 😂🤣
Siirrymme valonnopeudella uuteen järjestelmään 😂🤣
https://www.swift.com/our-solutions/swift-gpi/about-swift-gpi
Täysi yhtenäinen rahajärjestelmä, jokainen maksu seurattavissa. Tuon päälle sitten ne muut vipstaakit ja passit.
Tämä on aika paha kohta kuuluu vaan bää,bää,bää 😂🤣
https://x.com/stkirsch/status/1619719430161993730?s=20
Aina on nauruhymiö miehellä smileyt samassa järjestyksessä, eikö ne koskaan mene sekaisin? 😂😆
Ei mene sekaisin katso mitä teatteria ihmisille syötettiin toinen Great Reset pinssi takissa selittää mikkiin ja toisella räkä lentää 😂🤣
https://www.youtube.com/watch?v=qRUYl8jYqgw
Pinssillä viestitään toisille kavereille minä kuulun kerhoon 😂🤣
https://es-ue.org/espana-global/
Katso meilläkin on ympyrä pinssit paidoissa 😂🤣
https://rumble.com/v2prgw0-watch-justin-trudeau-speaks-with-the-un-about-the-sdgs-and-agenda-2030..html
Mikä siinä, eläinlääkäri lääkefirman pomona.
Selvästi perehtynyt kun väitöskirja aiheesta
"Melatoniini-implanttien vaikutus siittiöiden ominaisuuksiin ja Karagouniki-pässin siemennesteen pakastettavuuteen."
Lampaiden asiantuntija 😂🤣
Siinä vähän selitystä tälle pinssille:
https://henrymakow.com/2023/09/globalists-wear-symbol-of-our-.html
Rokotukset meni persiilleen jotain pitää keksiä 😂🤣
https://x.com/wideawake_media/status/1708082741370139037?s=20
<< Rokotukset meni persiilleen >>
Ei kun rokotteet oli ihan ok. Sinun uskomuksesi niistä meni perseelleen. Ei mikään muu.
"Yritimme piikittää koko maailman ihmiset ja se epäonnistui.
Ilmaston muutos spektaakkelikin jäi vaisuksi yleisö ei lähtenyt mukaan, mutta miten olisi vesikriisi?
<< Yritimme piikittää koko maailman ihmiset ja se epäonnistui. >>
Miten niin epäonnistui ?
Rokote kuitenkin pelasti miljoonittain ihmishenkiä. Jokunen foliohattu tietysti mahtuu joukkoon, jotka sitten olivat erittäin paljon suuremmassa riskissä koronan suhteen. Homma on hoidettu nyt ja rokotetut voivat oikein hyvin. Ei niistä ollutkaan mitään huuhaauskomuksienne väittämiä haittavaikutuksia.
Mikä tuossa siis niin kuin epäonnistui ?
<< Ilmaston muutos spektaakkelikin jäi vaisuksi yleisö ei lähtenyt mukaan >>
Ilmastonmuutos on meillä lakikirjassa: se vaikuttaa ja tulee vaikuttamaan ihmisten elämään koko ajan. Ei tuo ole mikään kuukauden, kahden trendi vaan 70-luvulta saakka tiedossa ollut asia, jonka perusteella tehdään nyt päätöksiä - oikeastaan kaikki isot päätökset tuumitaan tuon ilmastonmuutoksen taustaa vasten. Se on olemassa oleva seikka. Koko ajan vaan.
Vakoilukoneistot ei koskaan petä 😂🤣
https://qz.com/1145669/googles-true-origin-partly-lies-in-cia-and-nsa-research-grants-for-mass-surveillance
Paniikki kasvaa yhyyy 😂🤣
https://thepeoplesvoice.tv/un-declares-war-on-dangerous-conspiracy-theorists-who-are-threatening-agenda-2030/
<< Paniikki kasvaa yhyy >>
"Voi sentään".
No, onneksi sinä olet ainoa, joka panikoi tuollaista huuhaapaskaa.
Muut eivät jaksa korvaansa lotkauttaa tuollaiselle idiotismille.
Ja tuo sama kylähullu ennusti myös, että rokotteesta tulee magneettiseksi. Ei tullut. Eikä tule mitään punaista valoa kartallekaan.
Tilataan sulle aika 😂🤣
https://www.mielenterveystalo.fi/fi/psykoosi/psykoosin-hoito
<< Tilataan sulle aika
https://www.mielenterveystalo.fi/fi/psykoosi/psykoosin-hoito >>
Heh, siis ihminen, joka esittää perusteettoman harhaluulon jostain kännykän avulla vainoamisesta, esittää, että jonkun MUUN pitäisi hakeutua mt-palveluiden piiriin ?
Heh, kyllä se olet sinä itse, joka esität nyt vainoharhaisia kuvitelmia.
Luuletko Torspo etten tiedä asioita mitä puuhataan ja arvaa julkaisenko kaikkea tänne 😂🤣
<< Luuletko Torspo etten tiedä asioita mitä puuhataan >>
Ei kun tiedän, ettet sinä tiedä hevonvittuakaan asioista, joita puuhataan. Selitit, että koronarokotteen tarkoitus olisi vähentää maailman väkiluku murto-osaansa. Selitit myös, että rokotuksen tarkoitus olisi ihmisten seuranta ja salakuuntelu. Jo ristiriitaiset väitteet osoittavat, ettet tiennyt oikeasti yhtään mitään tuostakaan asiasta. Esitit pelkästään harhaisen ihmisen väitteitä, joilla ei ollut mitään todellisuuspohjaa.
No, tuo tietysti sitten havaittiin, ettei itse asiassa mikään esittämäsi väite rokotteista pitänyt paikkaansa (se ei tehnyt magneettiseksi vaikka niin väitit, se ei sisältänyt robotteja, salakuuntelulaitteita, alkueläimiä, grafeenia jne jne., joita myös väitit sen sisältävän niiden lukemattomien huuhaablogilinkkiesi ryydittämänä). Miksi olisit esittänyt tuollaisia väittämiä, jos kerran olisi tiennyt oikeasti, mitä rokotteissa on ja mitä niistä oikeasti seuraa ? Niin, miten kummassa olisit esittänyt selkeän valheellisia väittämiä, jos olisit toden tiennyt. Kuitenkin tuollaisten selkeästi huuhaata olevien väitteiden selittäminen tänne vaan oikein alleviivaa sitä, että sinä et tiedä hevonvittukaan mistään asiasta: esität vaan luuloja (luuloja, joita olet alkanut uskoa netin huuhaablogeista).
<< arvaa julkaisenko kaikkea tänne >>
Heh, ethän sinä julkaise tänne mitään. Sekoilet vaan noiden huuhaablogien linkkien kanssa kuin puolimielinen.
Sinänsä jos julkaisisit tänne vielä "rokotteesta tulee magneettiseksi" -vammailua villimpiä mielikuvituspostauksia, niin mitäpä luulet, toisiko ne jotenkin lisää uskottavuutta tälle "tietämisellesi" ?
Jep, nuo kaikki rokotetta koskevat asiat meni pahasti pieleen. Paljastui, ettet tiedä mitään asiasta.
Ja tosiaan, sama koskee myös tuosta seuraavaa luulotteluasi. Kaikki on vain harhaluulojasi.
Melkein 10 vuotta sitten jo homma toimi ja siitä on menty huimasti eteenpäin 😂🤣
https://www.kotimaa.fi/artikkeli/rahansiirto-kadessa-olevaan-mikrosiruun-onnistui/
<< rahansiirto-kadessa-olevaan-mikrosiruun-onnistui >>
Mitä väliä sillä on, onko tuo luettava siru kädessä vai kortissa ? Ei sitä kuitenkaan etäältä pysty lukemaan.
QR-koodi systeemit tulee kännykkään(digilompakko) ja muovikortissa ei ole mitään QR-koodin lukijaa 😂🤣
<< QR-koodi systeemit tulee kännykkään >>
Joo. Luuletko nyt siis, että joku painettu (tai muunlaisessa kuvassa esitetty) kaksiulotteinen viivakoodi vakoilisi ihmisiä ?
Ihan "pikkuisen" olet jäänyt jälkeen maailman kehityksestä.
Hah.
No, kyllähän te foliohattuvajakit pelkäsitte myös viivakoodeja silloin kun ne maitopurkin kylkeen tuli. Eipä kartonkiin painettu viivakuvio vaan taida ketään vakoilla - kuten ei vastaava ruutukuviokaan.
Ei unohdu nykyinenkään. Ja silläkin voi maksaa ruokaostokset.
Piip,piip sinulla ei ole katetta tilillä 😂🤣
https://www.bitchute.com/video/LfjnzVXneifF/
https://www.bitchute.com/video/OtiDXO7rJlkP/
Nykytekniikka on yllättävän kekseliästä..
Piip,piip maksu hylätty sinulle kuuluu vaan ruokakortit Kelan asiakas 😂🤣
https://www.bitchute.com/video/q000f3Qr2HsV/
Kaiva kortti taskusta ja maksa sillä 😂🤣
https://www.lidl.fi/c/maksusitoumuslahjakortit/s10021787
Pitää olla älykännykkä muuten punainen valo ei syty kartalla 😂🤣
https://www.is.fi/digitoday/mobiili/art-2000009870371.html
<< Pitää olla älykännykkä muuten punainen valo ei syty kartalla >>
Tuollaiset "punaiset valot kartalla" on tietysti vainoharhainen kuvitelma. Ei sellaisia todellisuudessa ole. Tuo kirjoittaja on "kunnostautunut" myös koronarokotteen demonisoinnissa. Ihan aluksi hän esitti "todistettuna asiana", että koronarokote tekisi ihmisestä magneettisen, koska hän oli oppinut niin uskomaan (koska hänen lukemissaan huuhaablogeissa esitettiin tuollaisia väitteitä videoineen päivineen). Ko. foliohattu uskoo siis ihan mitä tahansa väitteitä, joita vaan netin typerimmillä sivuilla lukee - eikä tarvitse edes lukea: hän esittää omia vainoharhojaan jostain aivan toisesta uutisesta kuin aiheeseen liittyvästä.
Hakeudu nyt sinne hoitoon jo psykoosi on sen verran paha 😂🤣
<< Hakeudu nyt sinne hoitoon jo psykoosi on sen verran paha >>
Heh, miten minulla olisi psykoosi sen vuoksi, että sinä esität vainoharhojasi täällä ?
Saitte kaikki tarvittavat seurantasirut jo koronarokotteissa.
Nohynek: "Rakennamme lentokonetta samaan aikaan kun te jo lennätte sillä"
Ei heittoistuinta, eikä laskuvarjoja, tehkää testamenttinne ajoissa.
<< Saitte kaikki tarvittavat seurantasirut jo koronarokotteissa. >>
Mutta kun niissä rokotteissa ei tietenkään ollut mitään "siruja". Sellaiset on harhaluuloja. Ne ovat ihan samanlaisia harhaluuloja kuin se, että rokote olisi tehnyt magneettiseksi (vaikka niin aluksi uskoitte [koska huuhaablogissa oli esitetty helppouskoisille suunnattu feikkivideo]).
<< Nohynek: "Rakennamme lentokonetta samaan aikaan kun te jo lennätte sillä"
Ei heittoistuinta, eikä laskuvarjoja, tehkää testamenttinne ajoissa. >>
Mutta vaikka sinä pelkäsit, niin muut uskalsi ottaa rokotteen.
Ja se toimi hyvin (kuten oli tutkimuksissa jo osoitettukin).
Valvonta kiristyy QR-koodit tulee käyttöön 😂🤣
https://www.iltalehti.fi/matkajutut/a/8b0c82a6-3f70-423c-8912-d9abf5aaca98